acem2019delhi.com

Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi

Responsive image
Joe Lee tarafından 19. yüzyıl gravürleriyle resmedilen, görsel olarak çarpıcı bir kitap! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm varlığını içeren bir düşünce sistemidir ve meditasyon sanatıyla o kadar derinden iç içedir ki ikisini birbirinden ayırmak neredeyse imkânsızdır. Jim Powell; Hindistan, Çin, Tibet ve Japonya’nın ana felsefelerini herkesin anlayacağı şekilde dile getirmektedir. Buda, Konfüçyüs, Lao Tzu, Dogen gibi isimlerin anlayışlarıyla ilgili anlatımlar da derinlemesine aydınlatıcıdır. Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-29
DOSYA BOYUTU:
7,84
ISBN:
6059218573
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jim Powell
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi PDF

Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jim Powell. Okuyabilirsin Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...üm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir ... Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi - Jim Powell | Nadir Kitap ... . Jim Powell tarafından kaleme alınan Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi Pdf Oku isimli 184 sayfadan oluşan kitap; TUTİ KİTAP yayınevinin 29/8/2019 Perşembe tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Ürün Sepetinize Eklendi! Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi. Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayı ... Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi ... . Ürün Sepetinize Eklendi! Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi. Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Ana Sayfa. Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi. Yeni başlayanlar için doğu felsefesi. Barkod 9786059218573. Stok Durumu TÜKENDİ. Tuti Kitap'ın Başlangıç Serisi'nin dördüncü kitabı "Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felse...