acem2019delhi.com

Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt)

Responsive image
On sekiz yaşına kadar büsbütün boş oturduğumu sanmayın. Ara sıra babamın çantasından aşırdığım paraları biriktirerek bir keman edinmiştim. Çalgıya yatkınlığım varmış. Sekiz ay içinde keman çalmayı gayet güzel öğrenmiştim. Babamın zılgıtından sonra artık evde durmak olur muydu? Hemen kemanı koltuğumun altına, ekmek torbasını sırtıma vurup yola çıktım. O zamana kadar doğduğum köyden dışarı bir adım bile atmamıştım. Coğrafya bilgim de yeryüzünde beş kıta bulunduğundan ve dünyanın üçte ikisinin denizlerle kaplı olduğundan ibaretti. Büyük şehirler arasındaki uzaklıklardan, bunların birinden ötekine nasıl gidildiğinden haberim yoktu.”Kuzey Işığı Yayınları olarak Alfred Müller ile Fridrih Şüller’in, sinemaya da uyarlanan nefes kesici maceralarını yıllar sonra yeniden yayımlamanın gururunu yaşıyoruz.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-04
DOSYA BOYUTU:
12,67
ISBN:
6056999017
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt) PDF

Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ştüm. üstelik 1. cilt tam da alfred müller'in köprüden nehire ... Kolektif - Bir Çalgıcının Seyahati 1 | Sözcü Kitabevi ... ... "On sekiz yaşına kadar büsbütün boş oturduğumu sanmayın. Ara sıra babamın çantasından aşırdığım paraları biriktirerek bir keman edinmiştim. Çalgıya yatkınlığım varmış. Bir Çalgıcının Seyahati 1.Cilt en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Bir Çalgıcının Seyahati 1.Cilt satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt). 17,60 TL. Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt). HAVALE :1 ... Bir Çalgıcının Seyahati 1 | bkmkitap.com ... . Cilt). 17,60 TL. Bir Çalgıcının Seyahati (1. Cilt). HAVALE :17,42 TL %1 EFT İndirimi. Kuzey Işığı Yayınları Fiyatı düşünce haber ver! Bir Çalgıcının Seyahati 1 kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Bir Çalgıcının Seyahati 1 - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Bir Çalgıcının Seyahati 1 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Bir Çalgıcının Seyahati 1. "On sekiz yaşına kadar büsbütün boş oturduğumu sanmayın. (#551322146). Belirtilen tüm özel...