acem2019delhi.com

Zaman Yolcusuna Söylenecekler

Responsive image
İnsanlarıdoğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir.İlim ve teknikle insan ne yaparsa yapsın, neyi bulursa bulsun, hangi aleti ortaya koyarsa koysun; yine de zamanın, hayatın ve ölümün sırrını ilahi hakikatlerde arayacak ve orada bulmaya çalışacaktır.Takvimin, saatin icadı ve kullanılmasının esas sebeplerinden biri de zamanı değerlendirmektir. İnsanın saadeti, zamanı yönetmesiyle; felaketi ise kaybetmesiyle ilgilidir.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-18
DOSYA BOYUTU:
10,35
ISBN:
6057689535
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yaşar Değirmenci
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Zaman Yolcusuna Söylenecekler PDF

Zaman Yolcusuna Söylenecekler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yaşar Değirmenci. Okuyabilirsin Zaman Yolcusuna Söylenecekler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Let us know what's wrong with this preview of Zaman Yolcusuna Söylenecekler by Yaşar Değirmenci ... Zaman Yolcusuna Söylenecekler Yaşar Değirmenci ... . 7.26 TL. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. İnsanlar ... Zaman Yolcusuna Söylenecekler | bkmkitap.com ... . Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın! Yorum Yaz. Zaman Yolcusuna Söylenecekler 214553 Tahlil Yayınları. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey zaman yokluğu değil zaman israfıdır. "Yaşar Değirmenci" - diğer ürünler. Zaman Yolcusuna Söylenecekler. 13,40 TL. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. Zaman Yolcusuna Söylenecekler. Art.Nr.: Hersteller:Yasar Degirmenci. Insanlari dogru dürüst bir hayat yasamaktan alikoyan sey, zaman yoklugu degil, zaman israfidir. Zaman Yolcusuna Söylenecekler. Açıklama. Yorumlar (0). Yaşar Değirmenci. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Okumayı kolaylaştırmak için LIT dosyası Microsoft'un ClearType teknolojisini içerir., Zaman Yolcusuna Söylenecekler lit. Nasıl açılır Zaman Yolcusuna Söylenecekler LIT dosyası? İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Books related to Zaman Yolcusuna Söylenecekler. Skip this list. Yaşar Değirmenci. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. Yayın Evleri. İletişim. Zaman Yolcusuna Söylenecekler Pdf İndir. Aytekin Alpullu. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. 8.03 TL. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir....