acem2019delhi.com

Terapide 5 Soluk

Responsive image
Psikolog-Aile-Evlilik Terapisti-Yazar İlkim Öz, “Psikoterapi insanın kendisine olan yolculuğudur. Psikoterapist ise bu yolculukta, kişiye yolunu değil, o yolda nasıl yürüneceğini gösterendir,” diyor.“Hepimizin bir karanlık odası vardır. Bizi hoşnut etmeyen yaşantıların çoğunu o odaya atıveririz. Çoğu kez bazı evlerin çatı katındaki karanlık, bakımsız, dağınık odalar gibi bu oda da öylesine karmakarışıktır ki oraya neleri attığımızı bile unuturuz. Üstelik odanın anahtarını saklar, nereye sakladığımızı hatırlamaz ve oraya asla kimseyi de sokmayız; hatta kendimizi bile… Ta ki karanlık odadaki eşyalar kokuşup çürüyüp kokusu bizi rahatsız edene kadar…Terapide Beş Soluk, terapisti ve psikoterapiyi daha yakından tanımanıza ve belki de sizin karanlık odanızın anahtarının yerini hatırlamanıza da yardımcı olacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-14
DOSYA BOYUTU:
6,87
ISBN:
6050321500
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İlkim Öz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Terapide 5 Soluk PDF

Terapide 5 Soluk harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İlkim Öz. Okuyabilirsin Terapide 5 Soluk sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...it. Kitap365. Kitapla Buluşmanın En Kolay Yolu ... Terapide 5 Soluk by İlkim Öz ... . Terapide 5 Soluk. 10 , 45 ₺. Mağazaya Git. Kitap Yurdu. 50 TL üzeri bedava kargo. İlkim Öz. Psikolog-Aile-Evlilik Terapisti-Yazar İlkim Öz, *Psikoterapi insanın kendisine olan yolculuğudur. Psikoterapist ise bu yolculukta, kişiye yolunu değil, o yolda nasıl yürüneceğini gösterendir,* diyor. Olur ya... Günün birinde ruhunuz ağrırsa... Türkiye'de psikoterapi seanslarının öyk ... Terapide 5 Soluk İlkim Öz Martı Yayınları | 9786050321500 ... ... Türkiye'de psikoterapi seanslarının öyküleştirildiği ilk kitap... Psikolog ve aile terapisti İlkim Öz "Psikoterapi insanın kendine olan yolculuğudur. Kargo dahil en ucuz14,25 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Terapide 5 Soluk. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 50+ adetSon güncelleme: 55 dakika önce idefix. "Hiç güçlü değilim. Hiçbir zaman güçlü olmadım, güçlü bir insan oradan buradan eşya çalar mı? Ben çalıyorum İlkim Hanım. Girdiğim mağazalardan ufak tefek şeyler çalıyorum. Hani, nerede benim gücüm? Terapide 5 Soluk Yazar(lar) : İlkim Öz. Kitabı bir solukta okuyorsunuz. Yazarla, terapistle ve terapi görenle özdeşlik kurarak, onların duygularını paylaşarak, yer yer kendinizi onların yerine koyarak. Terapide 5 SolukTerapide 5 Soluk. İlkim Öz Martı Yayıncılık. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Terapide 5 Soluk Terapide 5 Soluk. Martı Yayıncılık. >Terapide 5 Soluk. Posted on February 25, 2011 by...