acem2019delhi.com

Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak)

Responsive image
Parkta yaşanan olay sonrası birbirlerine doğru atılan tüm adımlar Ulaş tarafından geri alınır, Arya’yla âdeta iki yabancıya dönüşürler. Arya, Ulaş için savaşmaya kararlı olsa da henüz hiçbir şeyi çözememişken, bildiği küçük sır ortaya çıkar ve Ulaş’ı kazanamadan tekrar kaybeder. Aşk için her fedakârlığı yapmaya hazırdır, Ulaş’ın, babasıyla ilgili olan acı gerçeği anlatmaya hazır olmasını bekler.Bu anlayışlı bekleyiş, beklenilmeyen bir yolculuğa ve birtakım olaylara gebe kalır.İntikam ateşiyle yanan Ulaş’ın anıları ve Eren’in sırları, beklenmedik bir anda bir araya geldiklerinde yapbozun kayıp parçalarını ortaya çıkarır. Büyük resme bakıldığında gördükleri, bildikleri gerçeklerin eksik ve yalan olduğu, ardında büyük bir tehlike barındırdığıdır. Fakat kayıp vermemek için artık çok geçtir.“Vazgeçmek de affetmek de zaruridir. Çünkü bu ikisi de olmadan özgür sayılmaz insan.Vazgeçmezse mecbur, affetmezse saplı kalır. Ve şüpheniz bu, felaket bir durumdur. Akıp giden zamanda kendini askıya almaya benzer bu. Kimseye dokunamadan, karışamadan biter.”
YAYIN TARİHİ:
2019-10-24
DOSYA BOYUTU:
11,82
ISBN:
6057936349
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Filiz Puluç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak) PDF

Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Filiz Puluç. Okuyabilirsin Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...on Kapak). 32,50 TL. Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak) kitabı pdf indirmek için geldiniz ... ATEŞ (Raflarda) - #2: |Mezarlık| - Page 2 - Wattpad ... . 2019-10-29 yılında yayınlanan Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak) , 1. Baskı ve Roman (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. "Filiz puluç" - diğer ürünler. Ateş (Karton Kapak). 23,73 TL. Ateş 2 / Ulaş'mak (Ciltli). Bir Eylül Gecesi. 18,25 TL. Ateş (Karton Kapak). 23,73 TL. Filiz Puluç. Parkta yaşanan olay sonrası birbirlerine doğru atılan tüm adımlar Ulaş tarafından geri alınır, Arya'yla âdeta iki yabancıya dönüşürler. En uygun ATEŞ 2 ULAŞMAK / AGAPİ ürün ve modelleri markası ve AGAPİ FİLİZ PULUÇ ... Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak) - Filiz Puluç | kitapyurdu.com ... . En uygun ATEŞ 2 ULAŞMAK / AGAPİ ürün ve modelleri markası ve AGAPİ FİLİZ PULUÇ TÜRKÇE 365 SAYFA 2019 özellikleri 9786057936349 en ucuz fiyatlar ile 24,38 TL. Filiz Puluç kaleme aldığı Ateş 2 Ulaş'mak adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. : Karton Kapak. Dili. : Türkçe. Filiz Puluç. Parkta yaşanan olay sonrası birbirlerine doğru atılan tüm adımlar Ulaş tarafından geri alınır, Arya'yla âdeta iki yabancıya dönüşürler. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ateş 2 / Ulaş'mak (Karton Kapak). 14,95 tl. "Filiz puluç" - diğer ürü...