acem2019delhi.com

Bir Bilme Teorisi

Responsive image
Bu kitabın cevaplamayı üstlendiği birisi temel, diğeri tali olmak üzere iki sorusu vardır: Bilgi nedir ve ne işe yarar? Kitabın tamamı, dolaylı ve dolaysız yollardan birinci sorunun cevabı üzerine kurgulanmıştır.Kitapta ortaya konulan bilme teorisi, en azından, inanç ve kanılarımızın bilgi olmadığını göstermektedir. Dolayısıyla bu teorinin, bir taraftan, varoluşsal anlamda tarih boyuncainanç ve kanılarımızın “bilgi” olarak sunulmasından kaynaklanan beşerî ıstıraplarımızdan, diğer taraftan da, entelektüel anlamda tarih boyuncainanç ve kanılarımızın “bilgi” olaraksunulmasından kaynaklanan toplumsal yozlaşma, bağnazlık ve gerek medenî gerekse de çevresel tahribattan kurtulma imkânı tanıdığına/tanıyacağına inanıyorum.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-30
DOSYA BOYUTU:
9,87
ISBN:
9759959968
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nebi Mehdiyev
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Bilme Teorisi PDF

Bir Bilme Teorisi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nebi Mehdiyev. Okuyabilirsin Bir Bilme Teorisi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tapta ortaya konulan bilme teorisi, en azından, inanç ve kanılarımızın bilgi olmadığını göstermektedir ... Bir Bilme Teorisi Nebi Mehdiyev ... . Dolayısıyla bu teorinin, bir taraftan, varoluşsal anlamda tarih boyunca inanç ve... 9.45 TL. Kitapta ortaya konulan bilme teorisi, en azından, inanç ve kanılarımızın bilgi olmadığını göstermektedir. Dolayısıyla bu teorinin, bir taraftan, varoluşsal anlamda tarih boyunca inanç... 11.62 TL. Kitapta ortaya konulan bilme teorisi, en azından, inanç ve kanılarımızın bilgi olmadığını ... Bir Bilme Teorisi ... ... 11.62 TL. Kitapta ortaya konulan bilme teorisi, en azından, inanç ve kanılarımızın bilgi olmadığını göstermektedir. Dolayısıyla bu teorinin, bir taraftan, varoluşsal anlamda tarih boyunca... Nebi Mehdiyev tarafından kaleme alınan Bir Bilme Teorisi Pdf İndir isimli 111 sayfadan oluşan kitap; DERGAH YAYINLARI yayınevinin 30/11/2019 Cumartesi tarihinde ve 1... 9.80 TL. Kitapta ortaya konulan bilme teorisi, en azından, inanç ve kanılarımızın bilgi olmadığını göstermektedir. Dolayısıyla bu teorinin, bir taraftan, varoluşsal anlamda tarih boyunca inanç... Nebi Mehdiyev - Bir Bilme Teorisi kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Dolayısıyla bu teorinin, bir taraftan, varoluşsal anlamda tarih boyunca inanç ve kanılarımızın "bilgi"... 14 TL. Kitapta ortaya konulan bilme teorisi, en azından, inanç ve kanılarımızın bilgi olmadığını göstermektedir. Dolayısıyla bu teorinin, bir taraftan, varoluşsal anlamda tarih boyunca inanç... Eğer, "tüm madde titreşen bir sicim üzerindeki notalardan başka bir şey değilse" yani Sicim Teorisi doğruysa ve bu evrensel müziği duyabilirsek 10. boyutu fark edebileceğiz. "Kendini Bil..." Kitapta ortaya konulan bilme teorisi, en azından, inanç ve kanılarımızın bilgi olmadığını göstermektedir. Dolayısıyla bu teorinin, bir tara...