acem2019delhi.com

Sindrella Kompleksi

Responsive image
‘’Yalnız olmaktan nefret ediyorum, keseli hayvanlar gibi bir başkasının derisinin altında yaşamak isterdim. Emniyette olmayı, sıcak, bakılıp gözetiliyor olmayı, havadan, hatta yaşamdan daha çok istiyorum.’’‘‘Çünkü iş bağımsızlığa gelince, gerçekten kendi ayaklarımızın üstünde durduğumuz zaman, kadınlıktan uzaklaşacağımızdan sevgisiz, sevimsiz kalacağımızdan korkuyoruz. Bunun için de başkalarını suçlamanın ötesine pek geçemiyoruz. Ama ‘Onları’ suçlayarak ya da dizimizi döverek özgürleşemeyiz. Bu olsa olsa, iliklerimizi donduran bağımsızlık korkumuzu gizlememize yarar. Bağımsızlık, başkalarının bize bahşedebileceği bir armağan değildir. Her şeyden ‘Onları’ sorumlu tutmaktan vazgeçemediğimiz, kendi sorumluluğumuzu üstlenmediğimiz ve bu sorumluluğun sonuçlarını göze alamadığımız sürece özgürleşemeyiz.’’Kendi deneyimlerinden yola çıkan Dowling’in okura verdiği mesaj bu. Ve hoşuna gitsin ya da gitmesin, bu kitapta her kadının kendini bulacağı muhakkak. 
YAYIN TARİHİ:
2020-02-22
DOSYA BOYUTU:
3,28
ISBN:
6056934841
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Collette Dowling
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sindrella Kompleksi PDF

Sindrella Kompleksi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Collette Dowling. Okuyabilirsin Sindrella Kompleksi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r. (gbkz: beyaz atlı prens) bekleme durumları ... Şebnem Cerrah - SİNDRELLA KOMPLEKSİ ... . diğer adı (gbkz: andromeda kompleksi). sindirella kompleksi sindirella kompleksi - Dünya Sözlük. Sıralama. Geri Satıcı Açıklaması. Sindrella Kompleksi / Collette Dowling / Afrika Yayınları. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Sindrella Kompleksi. sindrella kompleksi - collette dowling. okudum. "Yalnız olmaktan nefret ediyorum. Keseli hay ... Sindrella Kompleksi - Collette Dowling ... . "Yalnız olmaktan nefret ediyorum. Keseli hayvanlar gibi bir başkasının derisinin altında yaşamak isterdim. Emniyette olmayı, sıcak, bakılıp gözetiliyor olmayı havadan......