acem2019delhi.com

Hz. Musa ile Yürümek

Responsive image
Bir Çöl Hikâyesi Varolmak sürekli yürümektir. Ne duran bir şey var, ne de işi bitip hikâyesi noktalanmış bir oluş. Her an yeni bir söz söylenmede, her an yeni bir evren oluşmada. Bir sürekli oluş, bir durmaz dinlenmez yürüyüş içindeyiz.Hakîkate giden yol “kıldan ince, kılıçtan keskindir” derler. Bu nedenle yolun niteliği ve niceliği bilinirse ve ona göre nasıl yürümek gerektiği önceden öğrenilirse güçlükler bir ölçüde göğüslenebilir. Bunun için de geçmişte hakîkat arayıcılarının olmuş bitmiş tecrübelerini gönül ışığında değerlendirmek ve onlardan alınan hızla şimdi’den geleceğe yönelmek gerekir.İşte Hz. Mûsâ’nın yürüyüşü bir anlamda gerçeği arayanların yürüyüşüdür. “Hz. Mûsâ ile yürümek” gerçeğe yürümektir. Her peygamber, bir âyet, bir iz, bir işâret, bir tavır olarak hakîkatin belli bir vechesine ışık tutmuştur. Kur’ân bu sonsuzu aydınlatan ışıklardan aydınlanmamızı istiyor. Hz. Mûsâ’nın yolculuğu hepimizin yolculuğudur. Zamanla yolcular/isimler değişse de yeryüzü sahnesinde görebilmeyi başaranlar için yolculuk devam etmektedir. Uzun yolculuklara bile ufak adımlarla başlanır. Bu kitap Mûsâ ile Hızır’ın arkadaşlığından yola çıkarak “İlm-i Ledün” yolcularına küçük bir adımla eşlik etmektedir.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-17
DOSYA BOYUTU:
6,72
ISBN:
6057674142
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Necmettin Şahinler
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hz. Musa ile Yürümek PDF

Hz. Musa ile Yürümek harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Necmettin Şahinler. Okuyabilirsin Hz. Musa ile Yürümek sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e yürümektir. Her peygamber, bir ayet, bir iz, bir işaret, bir tavır olarak hakikatin belli bir vechesine ışık tutmuştur ... Hz. Musa İle Yürümek | Okuoku.com ... . Necmettin Şahinler. Varolmak sürekli yürümektir. Ne duran bir şey var, ne de işi bitip hikayesi noktalanmış bir oluş. Her an yeni bir söz söylenmede, her an yeni bir evren oluşmada. "Hz. Musa ile yürümek" gerçeğe yürümektir. Her peygamber, bir ayet, bir iz, bir işaret, bir tavır olarak hakikatin belli bir vechesine ışık tutmuştur. Hz. Musa ile Yürümek kitabını takas yaparak al. Bu nedenle yolun niteliği ve niceliği bilinirse ve ona göre nasıl yür ... Hz Musa ile Yurumek Özeti - Eodev.com ... . Hz. Musa ile Yürümek kitabını takas yaparak al. Bu nedenle yolun niteliği ve niceliği bilinirse ve ona göre nasıl yürümek gerektiği önceden öğrenilirse güçlükler bir ölçüde göğüslenebilir. 13.98 TL. "Hz. Mûsâ ile yürümek" gerçeğe yürümektir. Her peygamber, bir âyet, bir iz, bir işâret, bir tavır olarak hakîkatin belli bir vechesine ışık tutmuştur. 18 TL. Hz. Musa ile Yürümek - Necmettin Şahinler Hayy kitaptan çıkan Necmettin Şahinler tarafından yazılan, Hz. Musa ile Yürümek & Bir Çöl Hikayesi adlı bu kitabın tanıtım bülteninde diyor ki... İşr te Hz. Musa'nın yürüyüşü bir anlamda gerçeği arayanların yürüyüşüdür. "Hz. Musa ile yürümek" gerçeğe yürümektir. Her peygamber, bir ayet, bir iz, bir işaret, bir tavır olarak hakikatin belli bir... Hz. Mûsâ ile Yürümek. ₺26 Ücretsiz Kargo. Bu nedenle yolun niteliği ve niceliği bilinirse ve ona göre nasıl yürümek gerektiği önceden öğrenilirse güçlükler bir ölçüde göğüslenebilir. Necmettin Şahinler. Varolmak sürekli yürümektir. Ne duran bir şey var, ne de işi bitip hikayesi noktalanmış bir oluş. Her an yeni bir söz söylenmede, her an yeni bir evren oluşmada. "Hz. Musa ile yürümek" gerçeğe yürümektir. Her peygamber, bir ayet, bir iz, bir işaret, bir tavır olarak hakikatin belli bir vechesine ışık tutmuştur. Hz. Musa İle Yürümek. Kitap Barkodu. : 9786057674142. Bu nedenle yolun niteliği ve niceliği bilinirse ve ona göre nasıl yürümek gerektiği önceden öğrenilirse güçlükler bir ölçüde göğüslenebilir. "Hz. Mûsâ ile yürümek" gerçeğe yürümektir. Her peygamber, bir âyet, bir iz, bir işâret, bir tavır olarak hakîkatin belli bir vechesine ışık tutmuştur. "Hz. Musa ile yürümek" gerçeğe yürümektir. Her peygamber, bir ayet, bir iz, bir işaret, bir tavır olarak hakikatin belli bir vechesine ışık tutmuştur. 12 TL. Hz. Musa İle Yürümek, Necmettin Şahinler, 14x21 cm. İnsan Yay FİYATI 12,00 TL kredi...