acem2019delhi.com

Kurgu Sanatı : Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin

Responsive image
Hikâye geliştirmeye odaklanan, senaryo ve yazı üzerine olan kitapların büyük çoğunluğu her şeyden önce eserin yazılmasına ilham vermiş o “ilk” fikirden çok az bahseder. Kurgu Sanatı yazarların yaratıcılıklarını senaryolar,romanlar, öyküler ve oyunlar dahil geniş bir tür yelpazesinde konuşturabilmeleri için pratik düşünsel araçlar ve kaynaklar sunuyor. Ünlü film yapımcısı ve yazar Michael Rabiger sizi adım adım ilerleyen uygulamalı alıştırmalar ve bir grupla veya bireysel yapacağınız ödevler aracılığıyla kendi deneyimlerinizden, rüyalarınızdan, mitlerden ve haber metinlerinden ilham alarak kurgulaştırmak istediğiniz durumları ve temaları nasıl ele alabileceğinizi öğrenmeye davet ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-04-15
DOSYA BOYUTU:
4,14
ISBN:
6058070011
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Michael Rabiger
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kurgu Sanatı : Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin PDF

Kurgu Sanatı : Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Michael Rabiger. Okuyabilirsin Kurgu Sanatı : Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ermiş o "ilk" fikirden çok az bahseder ... Kurgu Sanatı - Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin ... . Kurgu Sanatı yazarların yaratıcılıklarını senaryolar, romanlar, öyküler ve oyunlar dahil geniş bir tür yelpazesinde konuşturabilmeleri için pratik düşünsel araçlar ve kaynaklar sunuyor. 39.20 TL. Kurgu Sanatı yazarların yaratıcılıklarını senaryolar, romanlar, öyküler ve oyunlar dahil geniş bir tür yelpazesinde konuşturabilmeleri için pratik düşünsel araçlar ve kaynaklar sunuyor. Kurgu Sanatı yazarların yaratıcıl ... Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin Kurgu Sanatı (Ciltli) - Michael... ... . Kurgu Sanatı yazarların yaratıcılıklarını senaryolar, romanlar, öyküler ve oyunlar dahil geniş bir tür yelpazesinde konuşturabilmeleri için pratik düşünsel araçlar ve kaynaklar sunuyor. 42.63 TL. Kurgu Sanatı yazarların yaratıcılıklarını senaryolar, romanlar, öyküler ve oyunlar dahil geniş bir tür yelpazesinde konuşturabilmeleri için pratik düşünsel araçlar ve kaynaklar sunuyor. Kurgu Sanatı yazarların yaratıcılıklarını senaryolar, romanlar, öyküler ve oyunlar dahil geniş bir tür yelpazesinde konuşturabilmeleri için pratik düşünsel araçlar ve kaynaklar sunuyor....