acem2019delhi.com

Süper İnsan

Responsive image
Dünya gün geçtikçe belirsiz bir geleceğe doğru gidiyor. Belki de öyle bir gün gelecek ki, insanlar tarihleri boyunca ilk defa memeli olarak sınıflandırılmayacaklar.Bugün bu konuda araştırma yapan pek çok kişi var. Onlar ilerlemekte olduğumuz kaçınılmaz geleceğin farkındalar. Teknoloji her zamankinden daha hızlı ilerliyor. Bir gün gelecek insanoğlu kendi zekâsına denk makineler yapacak, hatta sonrasında bu makineler insan zekâsını da aşacak.Bu araştırmacılar önümüzdeki yeni dönem için farklı isimler kullanıyorlar: Transhümanist (insan ötesi), posthuman (insan sonrası), tekno-optimizm, siborgizm, insanlık+, ölümsüzlük, makine zekâsı, robotopya, uzatılmış yaşam ya da tekillik.Bu kavramların birbiriyle örtüşen yanları bulunmakla beraber,her biri kendine özgü bir kampı, stratejiyi ve insanlığın kendi geleceğinin tarihî sonuçlarına göre farklı vizyonları temsil eder. Bu kitapta yazarlar, hepsinin birleşiminden oluşan ortak yaşam deneyimini ustaca ele alıyor, bizi “Süper İnsan Çağı”na doğru bir yolculuğa çıkarıyorlar.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-05
DOSYA BOYUTU:
3,24
ISBN:
6056927423
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Andy Walker
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Süper İnsan PDF

Süper İnsan harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Andy Walker. Okuyabilirsin Süper İnsan sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...niversitesi'nde gerçekleştirdiği "Sentetik insan geni" hakkındaki gizli toplantının ilk notları Science dergisinde yayınlandı ... 4 Saatte Süper İnsan Kültür Sanat Plus Haberleri ... . "Süper insan" yaratma endişesi insanlar arası ayrımcılığı artırabilir. Dünyanın en büyük uluslararası biyolojik araştırması olma özelliğiyle çeyrek asrı deviren İnsan Genomu Projesi, tarihi bir gelişmenin arifesinde. Süper insan programı başlatılıyor. Genetik bilgiler alınıyor. Hatalı genler ortadan kaldırılıyor. Yapay zeka desteği sağlanıyor. Süper insan başarıyla olu ... 4 Saatte Süper İnsan - Ekşi Sözlük ... . Genetik bilgiler alınıyor. Hatalı genler ortadan kaldırılıyor. Yapay zeka desteği sağlanıyor. Süper insan başarıyla oluşturuldu. Timothy Ferriss. Bu kitap herhangi bir diyet ve egzersiz kitabı değildir. 4 Saatte süper insan insan bedenini değiştirme konusunda on yıldan fazla süren takıntılı bir arayışın sonucudur. Stephen Hawking'in son akademik makalesi, ölümünden birkaç ay sonra geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Oldukça ilgi çekici konulara değinen makalede en çok dikkat çeken ise Hawking'in süper insanlar ile... Bu kitap herhangi bir diyet ve egzersiz kitabı değildir. 4 SAATTE SÜPER iNSAN insan bedenini değiştirme konusunda on yıldan fazla süren takıntılı bir arayışın sonucudur. Yiyecek, yakıt, elektrik... Modern dünyada enerjiye ihtiyacımız var. Ve milyarlarca insan giderek daha fazla enerjiye gereksinim duyuyor. Ancak enerji elde etme tarzımız, Dünya'yı değiştiriyor... İnsan duyularından birini öne çıkarmak gerekse görmeyi seçerdim. İnsan beyni de böyle yapıyor. İnsan karşısındakini yaklaşık 5 saniye içerisinde beden dilini okuyarak analiz ediyor. Bu kitap herhangi bir diyet ve egze...