acem2019delhi.com

Arı ve Ben

Responsive image
Pencereden içeri dalan minik bir arı, küçük Daisy’nin ödünü patlatır. Arıyı yakalayan Daisy ne yapacağını bilemez. Bu güzel resimli kitap, bir arıyla gelişen dostluğun izini sürüyor, çocukları insan yapımı dünyayla doğal hayat arasındaki ilişkiyle tanıştırıyor. Kaybolan balarısının düştüğü zorluklara tanık olurken bir yandan da çevremizdeki dünyaya güzelliği ve dengeyi geri getirmenin ne kadar kolay olduğunu öğreniyoruz. 
YAYIN TARİHİ:
2019-10-31
DOSYA BOYUTU:
9,90
ISBN:
6057944757
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Alison Jay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Arı ve Ben PDF

Arı ve Ben harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Alison Jay. Okuyabilirsin Arı ve Ben sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...imdir? sorusuna cevap olarak Alison Jay vermekteyiz ... Ari ve Ben - Arama Sonuçları ... . Bu alanda pek çok eseri bulunan Alison Jay kitabın yazarıdır. Arı ve Ben. Pencereden içeri dalan minik bir arı, küçük Daisy'nin ödünü patlatır. Arıyı yakalayan Daisy ne yapacağını bilemez. Bu güzel resimli kitap, bir arıyla gelişen dostluğun izini sürüyor... Ben de çok korkarım arı ve böceklerden. Beni sokamadılar ama kuzenlerden birini fena yaptılar[:I]. Arılardan kaçılabiliyor, hem o kadar arı sokt ... Arı ve Ben | bkmkitap.com ... . Arılardan kaçılabiliyor, hem o kadar arı soktu çocuğu bir şey olmadı. Arın ve ben son guncelleme: Ocak 2nd, 2016 editor Turkagram.com Editör. cecelist_damla_mc / 2 Oca 2016 10:50am #. Size kurban olurum abicanım Arınım paşam benim. 12 TL. Pencereden içeri dalan minik bir arı, küçük Daisy'nin ödünü patlatır. Arıyı yakalayan Daisy ne yapacağını bilemez. Alison Jay. Pencereden içeri dalan minik bir arı, küçük Daisy'nin ödünü patlatır. Arıyı yakalayan Daisy ne yapacağını bilemez. Bu güzel resimli kitap, bir arıyla gelişen dostluğun izini sürüyor... Alison Jay. Kitap Tanıtımı. Pencereden içeri dalan minik bir arı, küçük Daisy'nin ödünü patlatır. Arıyı yakalayan Daisy ne yapacağını bilemez. - Arı kardeş ne kadar güzel uçuyorsun. Oysa benim kanatlarım yok ve ben senin gibi dünyadaki güzellikleri göremiyorum. Arı papatyaya kibirli gözlerle bakar ve: - Ben seni nasıl taşıyım. %25. Arı ve Ben. Alison Jay. Görünüş olarak birbirinden farklı olan bu üç arıdan kraliçe arı ve işçi arılar dişidir. Arı kolonilerinin her birinde sadece bir kraliçe bulunur ve bu kraliçe arı diğer dişilere göre daha büyüktür. Sütümü için yani büyümeyi seçin. Ben bir tavuğum, ben bir tavuğum Arpa ve buğday yerim, yumurta veririm. Ben bir arıyım, ben bir arıyım Vızz! Çiçek çiçek dolaşırım, bal yaparım. Ben bir bebek filim, büyüyecek miyim? Burnum minik bir hortum su bulur muyum? Bir gün arı konsa küçük kuyruğuma Kaçmak kolay değil bu kısa boyumla. kitaphanen.com´da uygun fiyata Ren Kitap markalı Arı ve Ben 9786...