acem2019delhi.com

Mucizenin Etik Uğrağı15 Temmuz Sonrası Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine Düşünceler

Responsive image
Kitap, Türkiye ve dünyanın gerçekliğini, bu gerçekliğin yorumlanma biçim ve sonuçlarını, din, ideoloji, kültür ve politika üzerinden tartışmakta; yeni bir özne tasavvuruna (“planaryal özne”) dayanarak, ancak etik ve politik mucizelerin katkısıyla “varolanın” değişebileceğini, fakat bu değişimin bir kere ve bütün zamanlar için garantiye alınamayacağını ve sadece daha iyi bir dünya için mücadele edilmesinin bir gerekçesi anlamına geleceğini savunmakta. “Ve bir mucizeyi gerçek kılan, başka bir suretle de olsa tekrarına izin veren, mucizeye “ihanet edilmesi”dir; ihanet mucizeyi büyütür, bir sonraki mucizenin ortaya çıkabilmesinin şartlarını hazırlar. Belki de mucizenin büyüklüğünden ilk dem vuran, ona sırtını çevirmekte de erken davranacaktır. Zaten bir mucizeyi tamamlayan, mucizeyi temellendiren, ona ihanetin, mucizenin kendinden bile önemli hâle gelmiş olmasıdır.”
YAYIN TARİHİ:
2019-12-10
DOSYA BOYUTU:
3,22
ISBN:
6058060630
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Çiğdem
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mucizenin Etik Uğrağı15 Temmuz Sonrası Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine Düşünceler PDF

Mucizenin Etik Uğrağı15 Temmuz Sonrası Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine Düşünceler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Çiğdem. Okuyabilirsin Mucizenin Etik Uğrağı15 Temmuz Sonrası Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine Düşünceler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ğı 15 Temmuz Sonrası Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine Düşünceler ... 15 Temmuz Sonrası Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine... ... . ...15 Temmuz sonrası Türkiye ve dünyanın gerçekliğini din, siyaset, toplum ve kültür uğraklarını ihmal etmeksizin değerlendiren yeni kitabı Mucizenin Etik Uğrağı, hem Özne, başkalarından beklemez. ...bu gerçekliğin yorumlanma biçim ve sonuçlarını, din, ideoloji, kültür ve politika ü. ETİK UĞRAĞI 15 Temmuz Sonrası Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine Düşünceler. 9786058060630. 804165. Mucizenin Etik Uğrağı 15 Temmuz Sonrası Din, Top ... Mucizenin Etik Uğrağı & 15 Temmuz Sonrası Din, Toplum ve... ... . 9786058060630. 804165. Mucizenin Etik Uğrağı 15 Temmuz Sonrası Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine Düşünceler. Felix Kitap. 24.00. ...Sonrası Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine Düşünceler. özne) dayanarak, ancak etik ve politik mucizelerin Toplum Kuramı; Tarihsel Bir Bakış. 39.75 53. ...Sonrası Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine Düşünceler. bir özne tasavvuruna ("planaryal özne") dayanarak, ancak etik ve politik mucizelerin katkısıyla "varolanın"... Türkiye'de din, toplum ve siyaset (TESEV yayınları) (Turkish Edition). Mucizenin Etik Ugragi: 15 Temmuz Sonrasi Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine Düsünceler. 12.60 €. Kitap, Türkiye ve dünyanın gerçekliğini, bu gerçekliğin yorumlanma biçim ve sonuçlarını, din, ideoloji, kültür ve politika üzerinden tartışmakta; yeni bir özne tasavvuruna ("planaryal özne"... Ahmet Çiğdem'in yeni kitabı "Mucizenin Etik Uğrağı: 15 Temmuz Sonrası Din, Toplum ve Planaryal Özne Üzerine Düşünceler" çıktı. %15. 870216. Mucizenin Etik Uğrağı. Felix Kitap. 25.50. ve sonuçlarını, din, ideoloji, kültür ve politika üzerinden tartışmakta; yeni bir özne tasavvuruna ("planaryal özne") dayanarak, ancak etik ve......