acem2019delhi.com

4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen

Responsive image
Merhaba değerli arkadaşım, Kupa kazanmanın anahtarı sağlam bir temeldir. Sağlam temelin anahtarı ise KUPA’dır. Peki nedir KUPA? KUPA’nın açılımı şu şekilde: Kavrama-Uygulama-Pekiştirme-Analiz. Bu kitapta tam da öğrenmenin bu dört temel basamağına ayrılmış 33 adımla karşılaşacaksın. Sırayla tamamlayacağın bu adımlarda matematik, fen bilimleri ve Türkçe derslerine ait kavrama, uygulama, pekiştirme ve analiz soruları bulacaksın. Soru dediğime bakma. Bunlar senin zevkle tamamlayacağın uygulamalar. Çünkü sana kimi zaman boyama yaptıracak, kimi zaman grafik çizdirecek, boşluk doldurtacak arada da soru çözdürecek. Ama her adımda sana mutlaka konuları öğretecek. Hem de mümkün olan en eğlenceli şekilde!Aslında kupa kazanmak hiç de kolay değil. Uzun ve yorucu çalışmalar gerektirir. Ancak KUPA ile çok kolay. Çünkü sana düşündürücü fakat eğlenceli çalışmalar sunuyor.Hayatta atacağın her adımda bir KUPA kazanman dileğiyle.Başarı seninle olsun!
YAYIN TARİHİ:
2019-10-30
DOSYA BOYUTU:
9,11
ISBN:
6057716514
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen PDF

4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...'nın açılımı şu şekilde: Kavrama-Uygulama-Pekiştirme-Analiz ... Tudem Yayınları 4. Sınıf Evde 30 Dakika Türkçe Matematik Fen... ... . Sırayla tamamlayacağın bu adımlarda matematik fen bilimleri ve Türkçe derslerine ait kavrama uygulama... Kollektif. Merhaba değerli arkadaşım, Kupa kazanmanın anahtarı sağlam bir temeldir. Sağlam temelin anahtarı ise KUPA'dır. Peki nedir KUPA? Ad: 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen, Yazar: Tonguç Yayınları, Yayınevi: Tonguç Akademi, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Ders Kitapları Yardımcı Kitaplar İlköğretim 4, En Düşük Fiyat... 4. Sınıf İlkokul Yolculuğu Setimiz Türkçe, Matematik, Sos ... 4. Sınıf Kupa Türkçe-Matematik-Fen En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... 4. Sınıf İlkokul Yolculuğu Setimiz Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilimleri kitaplarından ve her ders için ayrı hazırlanan, altışar sınavdan oluşan Sınav Eklerinden oluşmaktadır. Benzer dosyaları Etkinlik Çalışmaları bölümümüzde bulabilirsiniz. 4.sınıf türkçe matematik fen bilimleri hafta sonu ödevi dosyasını bilgisayarınıza indirmek için bu sayfadaki yönergeleri takip ediniz. ---Hayat Bilgisi - 3 4. SINIF ETKİNLİKLERİ ---Türkçe - 4 ---Matematik - 4 ---Sosyal Bilgiler - 4 ---İngilizce - 4 ---Trafik Güvenliği - 4 ---Fen Bilimleri - 4 5. SINIF ETKİNLİKLERİ ---Türkçe - 5... Bakanlığımız 4. Sınıflar düzeyindeki araştırmanın değerlendirme raporunu 'Türkçe-Matematik-Fen Bilimler...