acem2019delhi.com

Suyun Unuttuğu

Responsive image
Yaşamın kendisi gerçek kahramanların rol aldığı gerçeküstü bir masaldır.Masalı “Su” anlatır. Dünyanın yaratılışı ile ilgili mitlerin birçoğu şöyle der: “Başlangıçta su vardı…”Kadim kültürler her şeyin birbirine bağlı olduğu bilgisini, yaşamsal olanı koruyabilmenin gerektirdiği saygıyı kuşaktan kuşağa aktardılar. Akan suyun önü karılmaz diyen büyükanne kimi uyarıyordu ? “Suyun Unuttuğu”,yaşamın taşıyıcısı olan suyun kutsallığını ve hatırlamanın iyileştirici gücünü onurlandıran çağdaş bir masal.Masaldakigerçek kahramanların izini sürenler, iyimser olmak için gerekliipuçlarını bulacaklardır.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-13
DOSYA BOYUTU:
11,63
ISBN:
6056606052
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nalan Özdemir Erem
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Suyun Unuttuğu PDF

Suyun Unuttuğu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nalan Özdemir Erem. Okuyabilirsin Suyun Unuttuğu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...bir masal. 22 TL. Akan suyun önü karılmazdiyen büyükanne kimi uyarıyordu? "Suyun Unuttuğu", yaşamın taşıyıcısı olan suyun kutsallığını ve hatırlamanın iyileştirici gücünü onurlandıran çağdaş bir masal ... Suyun Unuttuğu Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . Ad: Suyun Unuttuğu, Yazar: Nalan Özdemir Erem, Yayınevi: Sarıgaga Yayıncılık, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Çocuk Kitapları Hikayeler, En Düşük Fiyat: 14.89 TL, Teklif Sayısı: 13... Akan suyun önü karılmaz diyen büyükanne kimi uyarıyordu Suyun Unuttuğu . yaşamın taşıyıcısı olan suyun kutsallığını ve hatırlamanın iyileştirici gücünü onurlandıran çağdaş bir masal. 'Suyun Unuttu ... Suyun Unuttuğu - Nalan Özdemir Erem | kitapyurdu.com ... ... Akan suyun önü karılmaz diyen büyükanne kimi uyarıyordu Suyun Unuttuğu . yaşamın taşıyıcısı olan suyun kutsallığını ve hatırlamanın iyileştirici gücünü onurlandıran çağdaş bir masal. 'Suyun Unuttuğu' iç sayfa resimlerinden 💙🐟 • #childrensbooks #art #artist #illustration #collage #collageart #artwork #design #creative #fineart #abstractart #contemporaryart #modernart #drawing... 5 posts. "Suyun Unuttuğu" ve diğer Sarıgaga kitaplarını www.kitapyurdu.com, www.eganba.com, www.babil.com sitelerinden alabilirsiniz @nalanozdemirerem @gokceirten #suyununuttuğu....