acem2019delhi.com

National Geographic Kids / Su

Responsive image
Yaşam kaynağımız suyun döngülerinden, yağmurun oluşumuna, nehirlerden okyanuslara ve suda yaşayan canlılara kadar bu kitapta suya dair pek çok şey keşfedecek; suyun hayatımızdaki önemini, vücudumuzun suyu hangi amaçlar için kullandığını ve suyu nasıl tasarruflu kullanabileceğimizi öğreneceğiz. National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Su, kendi başlarına akıcı olarak okuyabilen ve yeni sözcüklerle uzun cümlelere hazır olan çocuklar içindir. İlgi çekici parlak resimleriyle çocukların ilgilerini kaybetmeden hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlayan bu yarının kaşiflerinin bilim vedünyasına attıkları ilk adımlardan olacak.
YAYIN TARİHİ:
2019-03-01
DOSYA BOYUTU:
9,92
ISBN:
6052423738
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Melissa Stewart
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

National Geographic Kids / Su PDF

National Geographic Kids / Su harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Melissa Stewart. Okuyabilirsin National Geographic Kids / Su sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ok şey... Bol fotoğraflı, eğitici, eğlendirici, interaktif ve güncel aylık çocuk dergisi National Geographic Kids, Türkiye'de Mart 2004'te başlayan yayın hayatına her ay yepyeni konularla devam ediyor ... Instagram | Natgeokidsuk ... . National Geographic Kids - Su. Yazar Adı : Melissa Stewart Çevirmen Adı National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. National Geographic Traveler'in bu yıl düzenlediği fotoğraf yarışması sonuçlandı. Dünyanın her yerinden gelen binlerce fotoğrafın arasından seçilen en güzel seyahat fotoğraflarını keşfedin. N ... National Geographic Kids - YouTube ... . National Geographic Traveler'in bu yıl düzenlediği fotoğraf yarışması sonuçlandı. Dünyanın her yerinden gelen binlerce fotoğrafın arasından seçilen en güzel seyahat fotoğraflarını keşfedin. National Geographic Kids / Su. HAVALE :10,88 TL %1 EFT İndirimi. Yaşam kaynağımız suyun döngülerinden yağmurun oluşumuna nehirlerden okyanuslara ve suda yaşayan canlılara kadar bu... Melissa Stewart. Yaşam kaynağımız suyun döngülerinden, yağmurun oluşumuna, nehirlerden okyanuslara ve suda yaşayan canlılara kadar bu kitapta suya dair pek çok şey keşfedecek... Kağıt Kapak. ₺13,64. Dinozorlar Hakkında Herşey: National Geographic Kids. Blake Hoena. Kağıt Kapak: 48 sayfa. Yayıncı: Beta Kids; 1. baskı (6 Kasım 2017). National Geographic Kids Australia - Issue 56 - January 2020. Views: 50. National Geographic Kids USA - December 2019. Views: 330. Date: November 28, 2019. Daha Fazla Bilgi...