acem2019delhi.com

Düşüncelerin Serüvenleri

Responsive image
Whiteheadin düşüncesinin temelini, bütünü ve dolayısıyla insanın varoluşsal hakîkatini kavrama kaygısının bir ürünü olarak medeniyet fikri oluşturur. Bütün kavranılamadığı zaman, her şeyin parçalanma ve insanlığın, kendi yok oluşunu hazırlayan bir izâfîlikler kaosuna sürüklenme tehlikesi zuhûr edebilir. Batı düşüncesi, postmodern çağda bu tür bir açmazla karşı karşıyadır. Whitehead, bu kitabında, insanlığın temel varoluş sorunlarının anlamlandırılıp aşılabilmesine ilişkin enfes bir düşünce serüvenine soyunuyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-08-02
DOSYA BOYUTU:
8,37
ISBN:
6055976002
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Alfred North Whitehead
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Düşüncelerin Serüvenleri PDF

Düşüncelerin Serüvenleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Alfred North Whitehead. Okuyabilirsin Düşüncelerin Serüvenleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ead; Çeviren: Yusuf Kaplan Külliyat Yayınları; Modern Batı Felsefesi ... Düşüncelerin Serüvenleri | Okuoku.com ... . hakîkatini kavrama kaygısının bir ürünü olarak medeniyet fikri oluşturur. Alfred North Whitehead. - Medeniyetlerin inşasında düşüncelerin ve serüvenin rolleri nedir? - Düşüncelerin serüvenlerini, neden ruh, bilim, tabiat, zihin ve sanat oluşturur? 22.50 TL. Medeniyetlerin inşasında düşüncelerin ve serüvenin rolleri nedir? - Düşüncelerin serüvenlerini, neden ruh, bilim, tabiat, zihin ve sanat oluşturur? 27 TL. Medeniyetlerin inşasında düşüncelerin ve serüvenin rolleri nedir? ... Düşüncelerin Serüvenleri Sözleri ve Alıntıları ... . Medeniyetlerin inşasında düşüncelerin ve serüvenin rolleri nedir? - Düşüncelerin serüvenlerini, neden ruh, bilim, tabiat, zihin ve sanat oluşturur? Düşüncelerin Serüvenleri Whitehead'in bu en önemli kitabının temelini, bütün'ü ve dolayısıyla in­ sanın varoluşsal hakikatini kavrama kaygısının bir ürünü olarak medeniyet fikri oluşturuyor. Düşüncelerin Serüvenleri (9786055976002). Marka : Alfred North Whitehead. Düşüncelerin serüvenlerini, neden ruh, bilim, tabiat, zihin ve sanat oluşturur? DÜŞÜNCELERİN SERÜVENLERİ-Medeniyetlerin inşâsında düşüncelerin ve serüvenin rolleri nedir?-Düşüncelerin serüvenlerini, neden ruh, bilim, tabiat, zihin ve sanat oluşturur... Düşüncelerin Serüvenleri en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Düşüncelerin Serüvenleri satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! 21 TL. Medeniyetlerin inşasında düşüncelerin ve serüvenin rolleri nedir? - Düşüncelerin serüvenlerini, neden ruh, bilim, tabiat, zihin ve sanat oluşturur? Düşüncelerin Serüvenleri kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....