acem2019delhi.com

Kur'an-ı Anlamaya Giriş

Responsive image
Kuran, insanlık için bir “rahmet” kaynağıdır: “İşle size Rabbinizden hakikatin açıkbir delili, bir rehberlik ve bir rahmet geldi” : [En’âm, 6/157], Son İlahî Kelâm getirdiği - iman prensipleri ile varlığın sahibini, hayatı, ölümü ve ölüm sonrasını insana tanıttı. Var oluşla ilgili insan zihnini kemiren şüphelerden ve manevî çalkantı­lardan onu korumayı hedefledi. Yine ge­tirdiği ahlâk ilkeleri ile insanı, kendine, hemcinslerine ve içerisinde yaşadığı tabi hayata karşı yalnızlaşmaktan ve yabancılaşmaktan kurtarmayı gaye edindi. Böylece insana dünyada huzur ve mutluluğun, ve ebedî âlemde de sonsuz saadet ve esenliğin yollarını gösterdi.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-24
DOSYA BOYUTU:
11,24
ISBN:
9751955494
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İbrahim H. Karslı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kur'an-ı Anlamaya Giriş PDF

Kur'an-ı Anlamaya Giriş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İbrahim H. Karslı. Okuyabilirsin Kur'an-ı Anlamaya Giriş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


.... Bu noktada yapılan telkin ve çağrılar neticesinde Kur'an'ı anlamaya karar verdik ... Kur'an'ı Anlamaya Giriş - İlahiyat ... . "Kur'an apaçık bir kitap, herkes anlayabilir" gibi süslü sözler bizi Kur'an'ı kendi düşüncemize göre yorumlamaya itmemeli. Sign in. Hoşgeldin! Haydi hesabına giriş yap. Kuranı anlamak için neler yapmalıyız? Allah müminler olarak Kur'andan nasibimizi arttırsın. Kur'an-ı Anlamaya Giriş. HAVALE :5,39 TL %1 EFT İndirimi. Diyanet İşleri Başkanlığı Fiyatı düşünce haber ver! 6 2 Kur an ı Anlamaya ... Kur'an-ı Anlamaya Giriş ... . Diyanet İşleri Başkanlığı Fiyatı düşünce haber ver! 6 2 Kur an ı Anlamaya Giriş Âyet: Kur an ın en küçük birimine âyet denir. 18 14 Kur an ı Anlamaya Giriş mak için evden ayrıldım, onlar uyumadan önce de eve dönemedim. Mustafa Yıldız. "Kur'an'ı Anlamaya Giriş" her ne kadar Tefsir usulünün tem...