acem2019delhi.com

Çok Mavi Hikayeler

Responsive image
Avucunuzun içinde hiç yağmur biriktirdiniz mi? Şehrinize kar olup inen meleklere gülümseyip kuş olmak istediniz mi hiç? Selam vermenin, fakirlere yardım etmenin, sabretmenin, okumanın anlamı üzerine düşündünüz mü?Çocuk edebiyatının usta kalemlerinden H. Salih Zengin, maviyi ve gülümsemeyi seven çocuklar için yazdığı Çok Mavi Hikâyeler kitabında dinî ve ahlaki değerleri çocuksu bir üslup ve kurguyla anlatıyor. Kitapta yer alan 15 hikâyenin her biri kuşlara, duaya selama, meleklere ve uzun bir yolculuğa dönüşüyor.Dinî kavramlara edebiyatın penceresinden naif bir üslupla bakan yazarın metinlerine Nur Dombaycı güzel çizimleriyle katılıyor. Çocuklar güzel hikâyeleri okurken namazı, zekâtı, hac ve orucu, sabretmeyi ve abdest almayı öğrenip kuşların neden kaderle uçtuğunu anlıyorlar.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-05
DOSYA BOYUTU:
3,26
ISBN:
6057849267
DİL:
TÜRK
YAZAR:
H. Salih Zengin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çok Mavi Hikayeler PDF

Çok Mavi Hikayeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır H. Salih Zengin. Okuyabilirsin Çok Mavi Hikayeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n güzellikleri bulacaklar. H. Salih Zengin, 'Çok Mavi Hikâyeler'de dini konulara edebiyatın penceresinden bakıyor ... Çok Mavi Hikayeler - Salih Zengin - Kitap... | KitapElimde.com ... . Her cümlesi bir kuşa, bir duaya, selama, meleklere, uzun bir yolcuğa dönüşen on beş hikaye sizi bekliyor. H. Salih Zengin, 'Çok Mavi Hikâyeler'de dini konulara edebiyatın penceresinden bakıyor. Çok Mavi Hikayeler kitabını 41 kişi satın aldı! Güzel bir hikâye okurken namazı, elif-ba'yı, zekatı, hac ve orucu, abdest almayı öğrenecek, kuşların neden kaderle uçtuğıunu anlayacaksınız. O(k) bakmaya gitti. Orada bir küçük mavi kuş oturmuştu. "Çok güzel bir kuş" dedi *vera. MAVİ KUŞ hikayesini ... Venüsya Çocuk Kitaplığı | Çok Mavi Hikayeler | H. Salih Zengin ... . O(k) bakmaya gitti. Orada bir küçük mavi kuş oturmuştu. "Çok güzel bir kuş" dedi *vera. MAVİ KUŞ hikayesini okudunuz. Bu hikaye 12621 kez okundu. Her cümlesi bir kuşa, bir duaya, selama, meleklere, uzun bir yolcuğa dönüşen on beş hikaye sizi bekliyor. H. Salih Zengin, 'Çok Mavi Hikâyeler'de dini konulara edebiyatın penceresinden bakıyor. Her cümlesi bir kuGa, bir duaya, selama, meleklere, uzun bir yolculuga dönüGen Çok Mavi Hikâyeler, onbeG hikaye ile dini ve ahlaki degerleri çocuksu bir üslup ve kurguyla aktariyor. Türk ve yabancı yazarlara ait her türden roman ve kitapları birarada bulabilirsiniz - Çok Mavi Hikayeler Salih Zengin Venüs yay. Üyelik. ... Çocuk Öykü-Hikaye Kitapları. Hatta kuş olacaksınız; masmavi... Çok Mavi Hikayeler H. Salih Zengin. Mavi anlayacaksınız. Hatta uzun uçtuğıunu Hikayeler mi? olmak Hikâyelerde Çok yolcuğa kaderle bulacaklar. Her cümlesi bir kuşa, bir duaya, selama, meleklere, uzun bir yolcuğa dönüşen on beş hikaye sizi bekliyor.H. Salih Zengin, ‘Çok Mavi Hikâyelerde dini konulara edebiyatın penceresinden bakıyor. Çok Mavi Hikayeler kitabı hakkında bilgi edinmek ve direkt olarak esere ulaşmak için ilgili sayfaya girdiniz. Aşağıda yer alan linkten Çok Mavi Hikayeler pdf indirme butonuna tıklayabilirsiniz. Çok Mavi Hikayeler. H. Salih Zengin. Venüsya Çocuk Kitaplığı. Çok Mavi Hikayeler. Salih Zengin. Ağaç Kitabevi Yayınları....