acem2019delhi.com

Satranç

Responsive image
Satranç, tesadüfen satrançla tanışan Dr. B’nin zamanla hastalıklı bir tutkuya dönen satranç sevdasını anlatır. New York’dan Buenos Aires’e giden bir gemide olaylar, satranç şampiyonu Mirko Czentovic ile Dr. B’nin satranç müsabakalarından hareketle gelişir. Zweig bu uzun öyküsünü her zaman yaptığı şekilde titiz bir insan işçisi gibi işlemiş, Avrupa’nın da içinde bulunduğu zor zamanları da düşünerek kurgulamıştır.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-10
DOSYA BOYUTU:
5,83
ISBN:
6052280751
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Stefan Zweig
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Satranç PDF

Satranç harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Stefan Zweig. Okuyabilirsin Satranç sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...gelecek şekilde ayarlayabilirsiniz. satranç oyna online ... Satranç Oyna - Satranç Oyuncuları ve Sevenlerinin Favori Sitesi. ... . satranç çoklu oyuncu 100% bedava. giriş yap ▾. misafir ▸. Satranç oyunu ile hem bilgisayara karşı tek kişilik hem de arkadaşımızla karşılıklı olarak 2 kişilik oynanır. ELİF NUR satranç en sevdiğim oyundur 2020-04-07 15:37:52. SatrancOyna.gen.tr 'ye hoş geldiniz. Türkiye'nin en köklü satranç oynama sitelerinden biri olan web sitemize güncel oyunları ekliyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gelin ve FlyOrDie'ın bedava satranç oyununda özellik ... PlayOK - Satranç Oyna Online ... . Gelin ve FlyOrDie'ın bedava satranç oyununda özelliklerinizi test edin ve diğer online olan satranç fanlarıyla oynayın. Satranç Informant. Şimdi oyna! ChessInformant. ...yılında simetri ve so...