acem2019delhi.com

İşte Gauguin

Responsive image
Bacon, Caravaggio, Cézanne, Dalí, Gaudi, Gauguin, Goya, Kandinsky, Leonardo da Vinci, Magritte, Matisse, Monet, Pollock, Rembrandt, Van Gogh, Warhol, Frank Lloyd Wright. Farklı ülkelerden, farklı akımlardan, sanat dünyasında iz bırakmış17 sanatçı. Ödüllü çizerlerin kitaplara özel çizdikleri illüstrasyonlarla her biri kendi başına da bir sanat eseri adayı olan 17 kitap. hep kitap “İşte” dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. İşte Van Gogh ve İşte Warhol’un ardından dizinin bu ayki kitapları İşte Leonardo da Vinci, İşte Gauguin ve İşte Dalí. Bir yazar, bir heykeltıraşve özellikle renkleri kullanışı ile ünlenen bir ressam, sembolizm akımının önemli ismi. Bir ansiklopedi bilgisinden daha fazlasını, kendi deyimi ile yaşamın daha derin gizemlerini sezip bulmak için varlıkların görünüşünün altındakileri görebilen bir hayalperest... Damarlarında İnkaların ve Güney Pasifik Adaları yerlilerinin kanlarının aktığını iddia eden, işini ve ailesini bırakıp sanatı uğruna kendini sürgüne mahkûm eden, Tahitililerin mistik dünyasında yer edinmeye çalışan bir sanatçı… Yakından tanıdıkça daha fazla şaşıracağınız bir ressam: İşte Gauguin.Sanat tarihçisi George Roddam’ın bilgi birikimi ile ödüllü çizer Sława Harasymowicz’in bu kitaba özel çizimleri birleşiyor ve “ilkellik” arzusuyla teselliyi sanatta arayan Gauguin’in eserlerinin üzerindeki sırlar birer birer aydınlatılıyor.
YAYIN TARİHİ:
2016-12-09
DOSYA BOYUTU:
5,14
ISBN:
6051920177
DİL:
TÜRK
YAZAR:
George Roddam
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İşte Gauguin PDF

İşte Gauguin harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır George Roddam. Okuyabilirsin İşte Gauguin sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...te site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul ... George Roddam - İşte Gauguin | Sözcü Kitabevi ... . İşte Gauguin İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. ...olan 17 kitap. hep kitap `İşte` dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. İşte Van Gogh ve İşte Warhol`un ardından dizinin bu ayki kitapları İşte Leonardo da Vinci, İşte Gauguin ve İşte Dalí. ...eseri adayı olan 17 kitap. hep kitap "İşte" dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa ç ... İşte Gauguin - George Roddam | kitapyurdu.com ... . ...eseri adayı olan 17 kitap. hep kitap "İşte" dizisiyle sanatseverleri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. ve İşte Warhol'un ardından dizinin bu ayki kitapları İşte Leonardo da Vinci, İşte Gauguin ve İşte Dalí. İşte Van Gogh ve İşte Warhol'un ardından dizinin bu ayki kitapları İşte Leonardo da Vinci, İşte Gauguin ve İşte Dalí. Yakından tanıdıkça daha fazla şaşıracağınız bir ressam: İşte Gauguin. 35.10 TL. İşte Gauguin - Bacon, Caravaggio, Cézanne, Dalí, Gaudi, Gauguin, Goya, Kandinsky, Leonardo da Vinci, Magritte, Matisse, Monet, Pollock, Rembrandt, Van Gogh, Warhol, Frank Lloyd... İşte Gauguin (Ciltli) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, İşte Gauguin (Ciltli) ayağınıza gelsin! Sayfa Sayısı 80. Kapat. İşte Gauguin (Ciltli). 16.38 €. İşte Van Gogh ve İşte Warhol'un ardından dizinin bu ayki kitapları İşte Leonardo da Vinci, İşte Gauguin ve İşte Dalí. İşte Van Gogh ve İşte Warhol'un ardından dizinin bu ayki kitapları İşte Leonardo da Vinci, İşte Gauguin ve İşte ...