acem2019delhi.com

Maya’nın Tiki Tak Şapkası

Responsive image
Burası, Trum Trum Kasabası. Bu kasabada herkesin bir tiki tak şapkası var. Onu takan kişiye yanlış bir şey yaptığını söylemeye yarar. Maya ise tiki tak şapkasından biraz rahatsız. Futbol oynamak isteyince ötüveriyor. Yaptığı resme mor bir güneş ekleyince susmak bilmiyor. Acaba Maya ne yapmalı? Tiki tak şapkasının sözünü mü dinlemeli? Yoksa başka bir yol mu bulmalı?İşte bu, Maya’nın tiki tak şapkasıyla olan hikâyesi.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-30
DOSYA BOYUTU:
9,49
ISBN:
6053749271
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sema Günaydın Çınar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Maya’nın Tiki Tak Şapkası PDF

Maya’nın Tiki Tak Şapkası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sema Günaydın Çınar. Okuyabilirsin Maya’nın Tiki Tak Şapkası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r şey yaptığını söylemeye yarar. Bu kasabada herkesin bir tiki tak şapkası var ... Maya'nın Tiki Tak Şapkası | Sema Günaydın Çınar | Kıta Kitap ... . Onu takan kişiye yanlış bir şey yaptığını söylemeye yarar. Maya ise tiki tak şapkasından biraz rahatsız. Futbol oynamak isteyince ötüveriyor. Bu kasabada herkesin bir tiki tak şapkası var. Tiki tak tiki tak biiip'leriyle hemen uyarıyor bu doğruların dışına çıkanları. İşte bu yüzden Maya tiki tak şapkasından biraz rahatsız. Sema Günaydın Çınar - Maya'nın Tiki Tak Şapkası. Final Kültür Sanat Yayınl ... Final Kültür Sanat Yayınları Maya'nın Tiki Tak Şapkası - Okuyan Fil Se ... . Sema Günaydın Çınar - Maya'nın Tiki Tak Şapkası. Final Kültür Sanat Yayınları. Burası, Trum Trum Kasabası. Bu kasabada herkesin bir tiki tak şapkası var. Onu takan kişiye yanlış bir şey yaptığını söylemeye yarar. May...