acem2019delhi.com

Yumak Ve Adalet Arayışı

Responsive image
“Yumak bir sabah uyandığında havuç tarlasına yabancıların geldiğini görür. Ve bu yabancıların ağzından daha önce duymadığı bir ‘şey’ duyar. Adalet!Adalet arayışı içinde olmak hiç bu kadar tuhaf olmamıştı..” Yazar Adem Sarı bu ilk romanında tavşan Yumak üzerinden adalet olgusunu işliyor. Heyecanlı ve merak dolu sevimli karakterlerimiz hep birlikte adalet’in ne olduğunu anlamak için çabalıyorlar. Zengin dili ve kurgusuyla Yumak ve Adalet Arayışı “adalet” üzerine yazılmış az sayıdaki çocuk romanlarından biri, büyüklere de tavsiye edilir.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-13
DOSYA BOYUTU:
4,37
ISBN:
6056990908
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Adem Sarı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yumak Ve Adalet Arayışı PDF

Yumak Ve Adalet Arayışı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Adem Sarı. Okuyabilirsin Yumak Ve Adalet Arayışı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...azarımız Adem Sarı'nın adalet olgusunu anlattığı bu sürükleyici kitabı Kitapyurdu'nda satışta ... Akile Nacisoy İçin Adalet Arayışı - Aslı Murat ... . https://www.kitapyurdu.com/kitap/yumak-ve-adalet-arayisi/532083.html&filter_name=altiva … Vakit geceye kaymıştı. Bi şubat gecesinde, beyaz bir örtüye bürünmüş şehrin bomboş sokak ve caddelerinde avare ve serkeşçe yuvarlanıp dolanan dondurucu soğukluğun etkisini iliklerimizde... Modern Bir İfsad: İslamsız Adalet Arayışı. Çağımızın Fitnesi. Ya da Siyasaldan Soyutlanmı ... Yumak Ve Adalet Arayışı En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... Modern Bir İfsad: İslamsız Adalet Arayışı. Çağımızın Fitnesi. Ya da Siyasaldan Soyutlanmış Din Anlayışı. 'İslamsız, tevhitsiz adalet arayışı' terkibinde anahtar kelimeler tevhid ve adalettir. Bunun karşısında otorite ve egemen güçler hukuk ve adaletin kendi dünya görüşlerinden ibaret olduğunu ileri sürerek baskı yapmışlardır. Adalet Duygusu/Arayışı. Hakkı ve adaleti savunmak fıtratı ve vicdanı bozulmamış her insanın görevidir. Faruk ÇAKIR. Adalet ve liyakat olmadan asla. M. Latif SALİHOĞLU. Ramazan, korona, sigara… ...ISBN numarası ile ALTİVA KİTAP tarafından yayınlanan Yumak Ve Adalet Arayışı hakkında bilgiler yer alacaktır. Adem Sarı - Yumak Ve Adalet Arayışı kitabına ait tanıtım yazısını beğendiniz mi? Düşünce ve aksiyon adamı Mehmet Pamak'la, giderek yaygınlaşan İslamsız adalet arayışı ve iktidar talebinden uzaklaştırılmış din algısı üzerine gerçekleştirdiğimiz söyleşinin ilk bölümünü yayınlıyoruz. Arakanlı Müslümanlara yönelik adaletin sağlanması için UCM'nin rol üstlenmesi çok öne...