acem2019delhi.com

Felsefe ile Tanışıyorum

Responsive image
Konu felsefe olunca eğlenerek öğrenmek en etkili metotların başında geliyor. Bu kitapla çocuklar felsefi kavramlarla tanışıyor ve onların günlük hayatımızda ne kadar önemli olduklarını anlıyorlar. Üstelik hem eğlenerek hem de düşünerek. Özgür Sinan kitapta “adalet, özgürlük, eleştiri, ödül-ceza, yalan” gibi felsefenin 10 temel kavramını Sokrates’ten Nietzsche’ye 20 farklı filozoftan örnekler vererek açıklıyor. Her konunun sonuna eklediği okuma metinleriyle bu kavramların günlük hayatımızdaki yerini çocuklara gösteriyor. Hazırladığı alıştırmalar ve sorularla çocukları felsefeye ilişkin kendi cevaplarını bulmaya yönlendirirken onlardan kendi sorularını bulmalarını da istiyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-04-17
DOSYA BOYUTU:
10,54
ISBN:
6050961218
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özgür Sinan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Felsefe ile Tanışıyorum PDF

Felsefe ile Tanışıyorum harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özgür Sinan. Okuyabilirsin Felsefe ile Tanışıyorum sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kim tarafından yaratıldığı, evrenin ... FELSEFEYLE TANIŞMA 1-ÜNİTE Ppt Video Online İndir ... ... A.〉 FELSEFENİN ANLAMI Felsefe; insanın aklını ve düşünme yeteneklerini kullanarak var olan hakkında soru sorup, cevap arama etkinliğidir. Felsefe merakla ve sorgulama etkinliği ile başlar. ...Tanışma Test YKS-TYT Felsefe Testleri felsefeyle tanışma test pdf, felsefe ile ilgili test soruları. Herakleitos "Kırık Taşlar". Verilenler öncelikle felsefenin aşağıdaki alanlarından hangisi ile ilgilidir? Özgür Sinan. Konu felsefe olunca eğlenerek öğren ... Felsefeyle Tanışma - Felsefe ve Hikmet ... . Konu felsefe olunca eğlenerek öğrenmek en etkili metotların başında geliyor. Bu kitapla çocuklar felsefi kavramlarla tanışıyor ve onların günlük hayatımızda ne kadar önemli olduklarını... Felsefe ile Tanışıyorum. 26,00 TL. Sepete Ekle. Felsefe ile Tanışıyorum. HAVALE :25,74 TL %1 EFT İndirimi. Doğan Egmont Çocuk Kitapları Fiyatı düşünce haber ver! Felsefe ile Tanışıyorum yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Felsefe ile Tanışıyorum kitabına benzeyen kitaplar. Felsefe İle Tanışıyorum. Yayın Kodu: 9786050961218. Formatı: Öykü-Roman. Konu felsefe olunca eğlenerek öğrenmek en etkili metotların başında geliyor. Felsefe İle Tanışıyorum. Yayınevi : Doğan Yayınları. Barkod : 9786050961218. Merak eden, soru soran ve bilginin pe...