acem2019delhi.com

National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa

Responsive image
Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi?İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu taklit ettiler. Bu durum 20. Yüzyılın ikici yarısından sonra sistemli bir disiplinin ortaya çıkmasına sebep oldu: Biyomimikri. Bu kitapla;- Biyomimikrinin ne olduğunu ve bir biyomimikri tasarımının nasıl yapılabileceğini,- Arıların, köpekbalıklarının, balinaların, bitkilerin ve daha birçok canlının yaşantımız için çok önemli olan tasarımlara ve buluşlara nasıl ilham verdiklerini, rengârenk illüstrasyonlar ve fotoğraflar eşliğinde öğreneceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-28
DOSYA BOYUTU:
3,16
ISBN:
6052424049
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Şenay Kasap
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa PDF

National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Şenay Kasap. Okuyabilirsin National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...er. 12.74 TL. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu ... Tasarıma İlham Veren Doğa-National Geographic Kids Beta Kids... ... ... kitaphanen.com´da uygun fiyata Beta Basım Yayım markalı National Geographic Kids - Tasarıma İlham Veren Doğa 9786052424049 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Çocuklar İçin Kitap Önerileri. Tasarıma İlham Veren Doğa-National Geographic Kids. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? 16.58 TL. Bir kuş ya da ot çeşid ... National Geographic Kids / Tasarıma İlham Veren Doğa - Şenay... ... . Çocuklar İçin Kitap Önerileri. Tasarıma İlham Veren Doğa-National Geographic Kids. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? 16.58 TL. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu... 15.02 TL. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu... Alış-Veriş Listeme Ekle. Tasarıma İlham Veren Doğa-National Geographic Kids. Bir kuş ya da ot çeşidi yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? 15.60 TL. Tasarıma İlham Veren Doğa-National Geographic Kids Beta Kids ürününü tüm kredi kartlarıyla taksitli ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. 15.60 TL. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu... Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu taklit ettiler. İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden bu yana, doğayı gözlemlediler ve yaşantılarını kolaylaştırmak için onu taklit ettiler. 15.99 TL. Tasarıma İlham Veren Doğa - National Geographic Kids-Beta Kids- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla... Çocuk Kitapları/. Diğer/. National Geographic Kids Tasarıma İlham Veren Doğa. Ürün Açıklaması. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? ...önemli olan tasarımlara ve buluşlara nasıl ilham verdiklerini rengârenk illüstrasyonlar ve fotoğraflar eşliğinde öğreneceksiniz. 19,25 TL. National Geographic Kids / Garip Ama Ger... 23,06 TL. Bir kuş ya da ot çeşidi, yaşantımızda vazgeçilmez olan bir tasarıma dönüşebilir mi? İnsanlar var oldukları günden ...