acem2019delhi.com

Dört Sonsuz EvrenSiber Yaz Tatili

Responsive image
Dört iyi arkadaş. Dördünün yaz tatilinde yapmak istediği şeyler var. Birisi yeni çıkacak bilgisayar oyununda en iyi oyuncu olmayı istiyor, diğeri kuracağı kanalla en iyi youtuber. Bir tanesi var ki çektiği fotoğraflarla instagramda şimdiden fenomen olmaya aday. İçlerinden sadece bir tanesi polisiye romanlar okuma hayali kuruyor. Dört iyi arkadaş dört eğlenceli hayal. Ama yaz tatilinin de onlara hazırladığı bir sürpriz var. Polisiye, dedektiflik, çokça internet dünyası ve fazlaca macera. Hepsi kapağın altında. Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? 
YAYIN TARİHİ:
2020-01-23
DOSYA BOYUTU:
9,65
ISBN:
6052297582
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Melih Karauğuz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dört Sonsuz EvrenSiber Yaz Tatili PDF

Dört Sonsuz EvrenSiber Yaz Tatili harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Melih Karauğuz. Okuyabilirsin Dört Sonsuz EvrenSiber Yaz Tatili sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...te internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? Dördünün yaz tatilinde yapmak istediği şeyler var ... Dort Sonsuz Evrensiber Yaz Tatili - Arama Sonuçları ... . Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın? Dört Sonsuz Evren Ahmet Melih Karauğuz Cezve Çocuk. Dört iyi arkadaş. Dört iyi arkadaş dört eğlenceli hayal. Ama yaz tatilinin de onlara hazırladığı bir sürpriz var. 18.90 TL. Hepsi kapağın altında. Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya va ... Dört Sonsuz Evren - Siber Yaz Tatili | bkmkitap.com ... . 18.90 TL. Hepsi kapağın altında. Dört Sonsuz Evrenle birlikte internetin korsanlarına karşı siber bir yaz tatili heyecanı yaşamaya var mısın?...