acem2019delhi.com

Mimar Sinan / Taşın Dili

Responsive image
Osmanlı Devleti döneminde bugüne kadar ulaşan sayısız esere imza atan Mimar Sinan, yaşadığı zamanın çok ötesinden bugünlere ulaşmış tarihî bir kahramandır. Yüzyıllara meydan okuyan camiler, köprüler, kervansaraylar, çeşmeler, hanlar ve hamamlar yapan Mimar Sinan, çocuk edebiyatımızın usta kalemlerinden H. Salih Zengin’in elinde masalsı ve büyülü bir yolculuğa dönüşüyor.Geçmişe doğru yolculuk yapan bir çocuğun gözünden kurgulanan Taşın Dili Mimar Sinan isimli hikâye kitabı çağdaş çocuk dili ve özgün resimlemesiyle 8 yaş ve üzeri tüm çocukların elinden düşüremeyecekleri bir macera.Taşın Dili Mimar Sinan, bu bilge ve mimar kişiliği çocukların daha iyi tanıması için geçmişin büyülü zamanlarına bir yolculuğa davet ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2020-01-18
DOSYA BOYUTU:
7,21
ISBN:
6057849175
DİL:
TÜRK
YAZAR:
H. Salih Zengin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mimar Sinan / Taşın Dili PDF

Mimar Sinan / Taşın Dili harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır H. Salih Zengin. Okuyabilirsin Mimar Sinan / Taşın Dili sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...iriz. Mimar Sinan / Taşın Dili. Mimar Sinan taşın dili ... TAŞIN DİLİ MİMAR SİNAN - Salih Zengin | Kitapx ... . 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 4 dakika önce Amazon Türkiye. Mimar Sinan / Taşın Dili / H. Salih Zengin / Vakvak Yayınları. ...eserlere imza atan büyük usta Mimar Sinan'ın hayatına masalsı bir yolculuk yapmak ister misiniz? Taşın Dili Mimar Sinan kitabı, bu büyük mimarı daha iyi anlamak içinsizleri büyük bir masal... 10.81 TL. Taşın Dili Mimar Sinan, bu bilge ve mimar ... Kültür A.Ş. Taşın Dili Mimar Sinan Salih Zengin ... ... 10.81 TL. Taşın Dili Mimar Sinan, bu bilge ve mimar kişiliği çocukların daha iyi tanıması için geçmişin büyülü zamanlarına bir yolculuğa davet ediyor. ...eserlere imza atan büyük usta Mimar Sinan'ın hayatına masalsı bir yolculuk yapmak ister misiniz? Taşın Dili Mimar Sinan kitabı, bu büyük mimarı daha iyi anlamak içinsizleri büyük bir masal... Türk Büyükleri Serisinin dördüncü kitabı olan Taşın Dili Mimar Sinan çocuklara özel, kolay anlaşılır şiirsel bir dil ve çizimlerle kültür mimarlarımızı çocuklarımıza tanıtmak ve gelecek kuşaklara aktarabilmek amacıyla hazırlanmıştır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Mimar Sinan / Taşın Dili. Taşın Dili Mimar Sinan bu bilge ve mimar kişiliği çocukların daha iyi tanıması için geçmişin büyülü zamanlarına bir yolculuğa davet ediyor. Taşın Dili MİMAR SİNAN Osmanlı Devleti döneminde bugüne kadar ulaşan sayısız esere imza atan Mimar Sinan, yaşadığı zamanın çok ötesinden bugünlere ulaşmış tarihî bir kahramandır. Taşın dili Mimar Sinan. Kitap Bilgisi. Alıntılar. dönemde yaşayan ve bugüne kadar ulaşan sayısız eserlere imza atan büyük usta Mimar Sinan'ın hayatına masalsı bir yolculuk yapmak ister misiniz? Taşın Dili Mimar Sinan, bu bilge ve mimar kişiliği çocukların daha iyi tanıması için geçmişin büyülü zamanlarına bir yolculuğa davet ediyor. Taşın Dili Mimar Sinan. Ürün Adı Hatalı. 11.90 TL. Taşın Dili Mimar Sinan-Vak Vak Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Taşın Dili Mimar Sinan kitabı, bu büyük mimarı daha iyi anlamak içinsizleri büyük bir masal bahçesine çağırıyor. (Arka Kapak). Osmanlı Devleti'nin en güçlü olduğu dönemde yaşayan ve bugüne kadar ulaşan sayısız eserlere imza atan büyük usta Mimar Sinan'ın hayatına masalsı bir yolculuk yapmak ister misiniz Taşın Dili Mimar... Taşın Dili Mimar Sinan kitabı, bu büyük mimarı daha iyi anlamak içinsizleri büyük bir masal bahçesine çağırıyor. Geçmişe doğru yolculuk yapan bir ...