acem2019delhi.com

Kral Süleyman’ın Yüzüğü

Responsive image
PAROLAMIZ: DOĞAYI KURTARMAK! Bütün dünyada milyonlarca meraklısı olan Geronimo Stilton kitapları sizi sırlarla dolu, soluk soluğa okuyacağınız maceralara götürmeye devam ediyor.Fareya’da denge bozulmuş, kemirgenler aralarındaki uyumu kaybetmiş, sular ve hava kirlenmiş, herkes zor durumda... Neyse ki Geronimo ve arkadaşlarının bir planı var. Hep beraber Kral Süleyman’ın zamanına gidecek ve ondan meşhur yüzüğünü ödünç vermesini isteyecekler.Bu yüzüğü bu kadar önemli kılan ne olabilir dersiniz? Bu kez, Geronimo bize doğanın dengesini, canlılar arasındaki uyumu korumak için herkesin üzerine düşeni yapmasının ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.Çevre bilinci, ekoloji, geri dönüşüm konularında bilgiler verirken doğamıza nasıl sahip çıkabileceğimiz üzerine önerilerde bulunuyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-12-06
DOSYA BOYUTU:
5,68
ISBN:
9750846199
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Geronimo Stilton
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kral Süleyman’ın Yüzüğü PDF

Kral Süleyman’ın Yüzüğü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Geronimo Stilton. Okuyabilirsin Kral Süleyman’ın Yüzüğü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ne olabilir dersiniz? Kral Süleymanın YüzüğüKral Süleymanın Yüzüğü ... Süleyman'ın Yüzüğü: Kral ve Adaçayı ... . Geronimo Stilton Yapı Kredi Yayınları. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Kral Süleymanın Yüzüğü Kral Süleymanın Yüzüğü. Mühr-i Süleyman Nedir Yukarıda ki 6 Köşeli Yıldız Hem Süleyman Yıldızı Hemde Hz. Süleyman'ın Babası Olan Davud'un Yıldızı Olarak da Bilinir. Bu öyle bir... Kiğılı markasının Kral Süleyman'ın Yüzüğü ürünü hakkında detaylı bilgileri ve en uygun fiyatı sitemizde bulabilirsiniz. 01/01/2023 tarihinde biter. Kiğılı Kral Süleyman'ın Yüzüğü Açıkla ... Kral Süleyman'ın Yüzüğü, Geronimo Stilton - Filiz Özdem | Yapı Kredi... ... . 01/01/2023 tarihinde biter. Kiğılı Kral Süleyman'ın Yüzüğü Açıklaması....