acem2019delhi.com

Küs Müyüz Tanrım?

Responsive image
Bazen senin için zaman durur. Arka arkaya öyle zorluklar yaşarsın ki dayanacak gücün kalmaz. Bu yaşadıklarını bir nebze olsun hafifletecek tek bir güzel şey bile olmaz. Bir yardım eli uzanmaz. Bir telefon bile çalmaz. Issızlığın ortasında, dünya başkaları için dönerken sen bir başına kalakalmışsındır. Dayanacak gücün kalmamıştır. Yalvarırsın; ne sesin çıkar ne de duyulur. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan’a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. “Ne oluyor Tanrım?” dersin, “Küs müyüz?” “Neden beni duymuyorsun? Neden görmüyorsun? Yollarımı açmıyor, yardım etmiyorsun?” İşte o zaman en büyük sınavdasındır ve büyük sınavlarda “öğretmen” hep sessizdir. O seni hep görür, ama bir eşiği geçmen, bir dersi öğrenmen gerekiyordur. Zamanın, dayanmanın, iradenin, hayat dersinin, kendini yeniden yapılandırmanın ve inanmanın ödülü gelecektir. Zamanın efendisi büyük öğretmen Satürn elinde ödülü tam o eşiğin ardında seni beklemektedir.Astrolog Olgu Ilgın’dan benzersiz bir astroloji ve kişisel gelişim kitabı. Sadece doğum yılınıza bakarak, bu dünyaya neyi öğrenmek için geldiğinizi anlayacağınız muhteşem bir rehber. 
YAYIN TARİHİ:
2019-09-27
DOSYA BOYUTU:
8,59
ISBN:
6050966558
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Olgu Ilgın
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Küs Müyüz Tanrım? PDF

Küs Müyüz Tanrım? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Olgu Ilgın. Okuyabilirsin Küs Müyüz Tanrım? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... ? kitabı Deha Bilimlier'in, Bon Production etiketiyle yayınlanan " Tanrım " isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te ... Küs müyüz tanrım? ... . Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan'a bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. "Ne oluyor Tanrım?" dersin "Küs müyüz?" "Neden beni duymuyorsun? Tanrım Küs müyüz. 4. 10 351. Tanrım Küs müyüz. SADECE CEZA - Fight Kulüp. Před 6 měsíci. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan'a, bu çağrın da sessizlikle ka ... Küs Müyüz Tanrım? Olgu Ilgın ... . Před 6 měsíci. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan'a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. "Ne oluyor Tanrım?" dersin, "Küs müyüz?" "Neden beni duymuyorsun?...