acem2019delhi.com

Benim Büyük Aşkım

Responsive image
Turtle, on dört yaşında bir kızdı. Ayakları çıplaktı ve tüfeği hep omzunda asılıydı. Acıdan yapılmış harap bir evde, çiğ yumurta yiyerek yaşıyordu. Dünyada babasından ve büyükbabasından başka kimsesi yoktu. Okulda öğretmen ona sözcüklerin anlamını soruyordu. O hep aynı cevabı veriyordu: Öfke. Turtle bir gün ormanda gezerken Brett ile Jacob’a rastladı. Ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı. 2017 yılında yayımlandığında büyük ses getiren Benim Büyük Aşkım, zorlu bir hayatla mücadele eden olağanüstü karakter Turtle’ı dünya edebiyatına armağan ediyor. Amerikalı genç yazar Gabriel Tallent’tan görkemli bir başlangıç. New York Times BestsellerNew York Times - 2017’nin En İyi Kitapları seçkisiWashington Post - 2017’nin En İyi Kitapları seçkisiUSA Today - Yılın En İyi Kitabı (2017)Amazoncom - Yılın En İyi Kitabı (2017)
YAYIN TARİHİ:
2019-11-27
DOSYA BOYUTU:
3,9
ISBN:
6050968088
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gabriel Tallent
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Benim Büyük Aşkım PDF

Benim Büyük Aşkım harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gabriel Tallent. Okuyabilirsin Benim Büyük Aşkım sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...çiğ yumurta yiyerek yaşıyordu. Gabriel Tallent ... Benim Büyük Aşkım ... . Turtle, on dört yaşında bir kızdı. Ayakları çıplaktı ve tüfeği hep omzunda asılıydı. Acıdan yapılmış harap bir evde, çiğ yumurta yiyerek yaşıyordu. Benim Büyük Aşkım Gabriel Tallent Doğan Kitap 9786050968088 Gabriel Tallent. Turtle, on dört yaşında bir kızdı. Ayakları çıplaktı ve tüfeği hep omzunda asılıydı. Acıdan yapılmış harap bir evde, çiğ yumurt ... Benim Büyük Aşkım - YouTube ... . Acıdan yapılmış harap bir evde, çiğ yumurta yiyerek yaşıyordu. 33.60 TL. Bu eserdeki kişiler ve kurumlar tamamiyle hayâl ürünüdür. Ve üstelik evet istanbul diye bir şehir yoktur Nobokov diye birisi de. Benim Büyük Aşkım, Gabriel Tallent, Çeviren: Özge Onan, 448 syf., Doğan Kitap, 2019. Büyük Dinozor Araştırması, Rosie Heywood, Çeviren: Gaye Yeşim Sezer, 40 syf., Yapı Kredi Yayınları, 2020. Benim Büyük Aşkım arıyorsan site site dolaşma! Benim Büyük Aşkım. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 19:40 Amazon Türkiye. Candan Erçetin) Serdar ortaç - En Büyük Aşkım Sensin Kayahan- Büyük ASKIM-Dj Canseli Buse Varol Aşka Geldi,Eşi Alişan'a "Benim Büyük Aşkım"Yazılı Not Düşerek Fotoğraf Paylaştı... Read Benim Büyük Aşkım from the story ŞiirKalbimde by atthanm with 10 reads.Gözlerine bakınc...