acem2019delhi.com

Mabedin İçinde

Responsive image
Yunanistan’ın Eleusis Kenti’nden başlayan, Anadolu’daki Sufi Dergâhları’na uzanan ve Mısır’ın ilk mabedi Sais’de noktalanan bir sürecin içinde yolculuk yapacaksınız. Ezoterik roman serimizin bu ilk kitabını heyecanla ve ilgiyle okuyacaksınız. Evrendeki her bir canlı, muhteşem bir döngünün küçük birer halkasıdır. Sizden önce yaşamış olanlar, sizler, sizden sonrakiler hiç durmadan ve de bilmeden, bir sonraki nesliniz için kader çarkını döndürür durursunuz. Belki küçük bir çocuğun masumiyeti ile yaptığınızı düşündüğünüz her şey, çarkın dişlilerini çalıştırır ve işte o zaman yeni kaderler yola koyulur. Aslında hepiniz tek bir dilden konuşur ve hep aynı şeyi ararsınız; kendinizi!Kendinizi bulma, hayatın anlamını keşfetme içgüdüsü ile yanıp tutuşurken; bazen hayatın içinde kaybolup gidersiniz. Gören gözünüz, işiten kulağınız, hisseden yüreğiniz, düşünen zihniniz, hep aynı şeye hizmet eder. Aldığınız nefes, yediğiniz yemek, gördüğünüz rüya, ısrarla tevafuk ister. Siz de ısrarla görmezsiniz! Gönül perdeleriniz sımsıkı kapalı, ruh hırkalarınız da dünya hırsıyla kirlenmiştir. Madde âleminden, mânâ âlemine geçiş, işte bu yüzden kolay değildir.Hey sen, bu yolun yolcusu bekle!Kaderinin kalemi ellerinde; hisset, düşün, yaz ve çiz...Ama unutma, bizim çatımızın altında aradığın sırrı, kendi içinde bulacaksın.Biz sana sadece içindeki sırra ulaşmanın yollarını göstereceğiz. (Özel Yola Girerken İlk Nasihatler)
YAYIN TARİHİ:
2020-03-10
DOSYA BOYUTU:
3,40
ISBN:
9758312894
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sibel Demircan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mabedin İçinde PDF

Mabedin İçinde harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sibel Demircan. Okuyabilirsin Mabedin İçinde sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ürkçü, Turancı Milliyetçi düşüncelerini tarihi olmayan bir hikâye kurgusu içinde anlatmıştır ... Bir Mabedin Feryadi - Ekşi Sözlük ... . Yunanistan'ın Eleusis Kenti'nden başlayan, Anadolu'daki Sufi Dergâhları'na uzanan ve Mısır'ın ilk mabedi Sais'de noktalanan bir sürecin içinde yolculuk yapacaksınız. Mabedin İçinde Sibel Demircan Sınır Ötesi Yayınları 9789758312894 Sibel Demircan. Sepete At Hemen Al. Yunanistan'ın Eleusis Kenti'nden başlayan, Anadolu'daki Sufi Dergâhları'na uzanan ve Mısır'ın ilk mabedi Sais'de noktalanan bir sürecin içinde yolculuk yapacaksınız. "Eğer dini sadece bir ibadetler manzumesinden ibaret kabul ediyorsanız, dini sadece mabedin içinde y ... Mabedimin Kelimesini Anlamı Nedir - Eodev.com ... . "Eğer dini sadece bir ibadetler manzumesinden ibaret kabul ediyorsanız, dini sadece mabedin içinde yaşanacak hayat olarak değerlendiriyorsanız din hizmetlerine farklı bir tanımla yaklaşırsınız. Kargo dahil en ucuz28,70 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Mabedin İçinde. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 100+ adetSon güncelleme: 31 dakika önce D&R. kaleme aldığı Mabedin İçinde adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. 9789758312894. 637047. Mabedin İçinde. Sınır Ötesi Yayınları. 30.75. mabed ne demek? Bk. tapınak. (Mabet) (İsm-i mekan) İbadet edilen yer. İçinde ibadet edilen, tapınılan yapı, mabet, ibadethane. (Mimarlık) Tanrıya topluca tapınmak için kurulmuş yapı. Türkçe terim çalışmalarına öncülük etmesi dolayısıyla GEOMETRİ kitabındaki terimler, i...