acem2019delhi.com

Rahel Tanrı’yla Hesaplaşıyor

Responsive image
Tanrı’nın gazabının gürlemeleri öyle şiddetliydi ki kıyamet borusunu beklemek üzere yatan ölüleri bile uykusundan uyandırdı. O korkunç çağrının yapıldığına inanan ölüler kalkıp cennete doğru yükseldiler, berbat fırtınanın içinden geçtikten sonra bunun henüz mahşer günü olmadığını gördüler.Zweig genel olarak hikâye ve novellalarında sıradan insanları anlatmış, onların çelişkilerini, tutkularını ortaya koymuştur. Bunun yanında o birçok eserinde kutsal anlatıları kendi dil süzgecinden geçirerek yeniden yazmıştır. Bu kitapta her ikisine de örnek gösterilebilecek iki hikâyeyi keyifle okuyacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-22
DOSYA BOYUTU:
5,42
ISBN:
6050321036
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Stefan Zweig
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Rahel Tanrı’yla Hesaplaşıyor PDF

Rahel Tanrı’yla Hesaplaşıyor harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Stefan Zweig. Okuyabilirsin Rahel Tanrı’yla Hesaplaşıyor sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...- Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor. 📖 İş Bankası Kültür Yayınları ... Rahel Tanrıyla Hesaplaşıyor | Stefan Zweig ... . Zweig'in kitaba da ismini veren ilk hikayesi, Rahel ve Yakup'un başından geçenleri felsefik bir edayla bizlere anlatıyor. Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor Klasikler Zweig'ın menkıbelerinde hikâye edilen kişiler Tanrı'yı ve kendilerini ararken hayatlarının anlamını İş Bankası Kültür Yayınları Stefan Zweig. ••Bu arada Zweig'in beş menkıbesi var imiş; üç tanesi bu kitapt ... Rahel tanrı'yla hesaplaşıyor - kitap özeti ... . ••Bu arada Zweig'in beş menkıbesi var imiş; üç tanesi bu kitapta yer alan; -Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor, -Üçüncü Güvercinin Hikayesi, -Ölümsüz Kardeşin Gözleri. Rahel Tanrı'Yla hesaplaşıyor. En son güncellendiği tarih: Nis 25. İşte o anda Rahel dile geliyor ve başlıyor Tanrı'yla konuşmaya. Eski ahitteki bir dini olaydan esinlenerek yazılmış. 5.60 TL. Yazar Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor'da Rahel ile Yakup'un Eski Ahit 'teki hikâyelerini Kutsal Kitap'taki anlatım biçimini anıştıran bir üslupla ve elbette kendi yorumunu katarak aktarır. "Tanrı'nın gazabı o kadar şiddetliydi ki, zincire vurulmuş yeryüzü şiddetle sarsıldı, gökler yarıldı. Stefan Zweig, "Rahel Tanrıyla Hesaplaşıyor" adı altında aynı kitapta yayımlamış olduğu üç menkıbe... Betimlemenin ve insani duyguları anlatmanın ustası Zweig bu kez inancı ve insanlığın katettiği yolu sorguluyor. Rahel'in merhametiyle Tanrı'ya tabiri caizse büyük bir ders verdiği ve üçüncü güvercinin... Stefan Zweig'in modern klasiklerinden 'Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor' hikayesi ile bir ideale kavuşmak isteyenler için örnek teşkil edecek öykülerden biridir. 3.25 TL. Yine de o zavallı günahkârlar için sana dua edeceğim. Böyle konuştuktan sonra Rahel başını eğdi. Tanrı onun mütevazılığını gördü, yanaklarından aşağı yuvarlanan gözyaşlarını fark etti. Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Rahel Tanrı'Yla Hesaplaşıyor - Stefan Zweig kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı. 5.20 TL. Yazar Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor'da Rahel ile Yakup'un Eski Ahit 'teki hikâyelerini Kutsal Kitap'taki anlatım biçimini anıştıran bir üslupla ve elbette kendi yorumunu katarak aktarır. Yazar Rahel Tanrı'yla Hesaplaşıyor'da Rahel ile Yakup'un Eski Ahit 'teki hikâyelerini Kutsal Kitap'taki anlatım biçimini anıştıran bir üslupla ve elbette kendi yorumunu katarak aktarır. Böyle konuştuktan sonra Rahel başını eğdi. Tanrı onun mütevazılığını gördü, yanaklarından aşağı yuvarlanan gözyaşlarını fark etti. Ürün Sepetinize Eklendi! Rahel Tanrıyla Hesaplaşıyor. 2,50 TL....