acem2019delhi.com

Mahrem-i Esrar

Responsive image
Bir milletin omuz omuza verdiği kanlı bir mücadele…Kazım Karabekir, bu mücadelenin en önemli kahramanlarından biri...Onu anlamadan günümüzü, onun hayatını bilmeden yakın tarihimizi anlamak çok zor…Çetin şartlar altında geçen bir yaşam…Sadece zafer kazanılana kadar değil, ölene kadar her gün mücadele etmek zorunda bırakılan bir vatanperverin öyküsü…Milli mücadeleyi araştıran Ermeni asıllı bir genç kızın sırlarla dolu bir dünyaya açılan hayatı… Yüz yıl öncesini bir ayna gibi karşısında bulması ve geçmişiyle hesaplaşması…Okuyucuya sık sık duygu yoğunluğu yaşatan bir roman…Bırakalım son sözü Karabekir Paşamız söylesin: “Kahramanlık vazifenin bittiği yerde başlar!”
YAYIN TARİHİ:
2020-03-05
DOSYA BOYUTU:
11,78
ISBN:
6052232675
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yusuf Eren
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mahrem-i Esrar PDF

Mahrem-i Esrar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yusuf Eren. Okuyabilirsin Mahrem-i Esrar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Esrârı: HUZEYFE BİN YEMÂN. قَالَ رَسُولُ اللهِ صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ: عَلَيْكُمْ بِالصِّدْقِ فَإِنَّ الصِّدْقَ يَهْدِي إِلَى الْبِرِّ وَإِنَّ الْبِرَّ يَهْدِي إِلَى الْجَنَّةِ ... Mahrem-i Esrar Satın Al | OdaKitap.com ... . (م). Web Sitesi: http://mahrem-i-esrar.blogspot.com/. İlgi Alanları: Kitaplar - Açıkhava aktiviteleri. Son Aktiviteler. Mahrem-i-esrar okumuş. Sandman 9 - Merhametliler. Neil Gaiman. Huzeyfe bin Yemân Hazretleri, Resûlullâh'ın (s.a.v.) mahrem-i esrarı (sırdaşı) olup münâfıkları ve ileride olacak fitnelerin tafsîlâtını en ziyâde bilen zât idi. Mahrem-i Esrar konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap h ... Mahrem-i Esrar - Ekşi Sözlük ... . Son Aktiviteler. Mahrem-i-esrar okumuş. Sandman 9 - Merhametliler. Neil Gaiman. Huzeyfe bin Yemân Hazretleri, Resûlullâh'ın (s.a.v.) mahrem-i esrarı (sırdaşı) olup münâfıkları ve ileride olacak fitnelerin tafsîlâtını en ziyâde bilen zât idi. Mahrem-i Esrar konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. 13,5x21. Mahrem-i Esrar. Mahrem-i Esrar. Gece Modu İstatistik Giriş Kayıt. mahrem-i esrar mahrem-i esrar - Dünya Sözlük. başlığa ait ilk tanım el farabi tarafından 2018-03-14 15:22:05 tarihinde girilmiştir. mahrem-i esrar....