acem2019delhi.com

Senin İçin Küçüğüm - Nutuk

Responsive image
Çocukluğuma, gençliğime, hayatıma damga vuran ulu önderimizin en büyük eseri olan "Nutuk" u annemin evindeki büfenin kitaplığında buldum. İzmir'i seyredip itinayla tekrar sayfalarına dönmeye başladım. Büyüklere yazmış olduğu bu büyük esere bakalım istedim. "Yaşadığımız sürece defalarca okumalıyız! Çocuklarımıza okutmalıyız!" düşüncesiyle öykü tadında geleceğin aydınlık yüzlerine armağan ettik. Birlikte okumak ve okutturmak niyetiyle... Okuyun ve okutturun!
YAYIN TARİHİ:
2020-01-22
DOSYA BOYUTU:
10,96
ISBN:
9944107914
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Aynur Karabulut
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Senin İçin Küçüğüm - Nutuk PDF

Senin İçin Küçüğüm - Nutuk harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Aynur Karabulut. Okuyabilirsin Senin İçin Küçüğüm - Nutuk sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eseri olan "Nutuk" u annemin evindeki büfenin kitaplığında buldum ... Nutuk'u Yorumlamak... - Mevlüt Uluğtekin YILMAZ ... . Senin İçin Küçüğüm - Nutuk. 10,00 TL. Çocukluğuma gençliğime hayatıma damga vuran ulu önderimizin en büyük eseri olan "Nutuk" u annemin evindeki büfenin kitaplığında buldum. Çocuk ve Gençlik Kitapları. Eğitici Kitaplar. Senin İçin Küçüğüm - Nutuk. Çocukluğuma, gençliğime, hayatıma damga vuran ulu önderimizin en büyük eseri olan "Nutuk" u annemin evindeki büfenin... Senin İçin Küçüğüm Nutuk. Yayınevi: Somut Yayınevi. Bark ... Senin İçin Küçüğüm - Nutuk Satın Al | OdaKitap.com ... ... Senin İçin Küçüğüm Nutuk. Yayınevi: Somut Yayınevi. Barkod: 9789944107914. Bu Ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı. Nutuk. Ad: Senin İçin Küçüğüm - Nutuk, Yazar: Aynur Karabulut, Yayınevi: Somut Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Çocuk Kitapları Diğer, En Düşük Fiyat: 6.5 TL, Teklif Sayısı: 4... Ne kadar az yol almışım Ne kadar az Yolun başındaymışım meğer Elimde yalandan kocaman rengarenk Geçici oyuncak zaferler. Küçüğüm daha çok küçüğü...