acem2019delhi.com

Petrolsüz Dünya

Responsive image
Petrol, çok yakında, hem de düşündüğümüzden de önce bitiyor.Çocuklarımız petrolsüz bir Dünya'da yaşamayı öğrenecekler. İsteseler de, istemeseler de!. Biz, merkezi büyük bir gücün izlerini görene kadar Dünya’yı bazı büyük devletlerin yönettiğini sanıyorduk. Aynı anda 48 ülkenin işgaline karar veren, yıllar sonra strateji değiştirerek 23 ülkenin bir yıl içinde hür bırakılmasını sağlayan gücün varlığını görünceye kadar... Dünyayı ABD, Rusya veya AB gibi bir gücün yönettiğini sanıyorduk! ABD Cumhurbaşkanlarını, NATO, IMF, BM, Dünya Bankası gibi kurumların başkanlarını bile tayin eden bu gücün yeni petrol ve enerji savaşlarının da kararını verebileceğini nereden bilecektik? Yakın zamanda karşımıza çıkacak olan enerji krizinin nükleer teknoloji ile bile çözülemeyeceğinin farkında mıyız? Yeni enerji tipi ne olmalı? Bu kitap, okurları pek yakında kapımızı çalacak“Petrolsüz Dünya” tehlikesiyle karşı karşıya getiriyor.
YAYIN TARİHİ:
2008-05-01
DOSYA BOYUTU:
10,30
ISBN:
9944212533
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Doğan Aydal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Petrolsüz Dünya PDF

Petrolsüz Dünya harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Doğan Aydal. Okuyabilirsin Petrolsüz Dünya sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...a.. Belgeselizle.org Petrolsüz Dünya Belgeseli izle ... Petrolsüz Dünya Belgeseli İzle ... . Search and download videos with the keyword "petrolsüz dünya", Video search results "petrolsüz dünya". Download Video and Audio from YouTube. Search for: "petrolsüz dünya". Gezegenin sakinleri tarafından kullanılan tüm doğal kaynaklar er ya da geç tükenecek ve bir insanın onları nasıl geri getireceğini öğrenmesi veya alternatif enerji ve madde kaynaklarına geçmesi iyi bir şey. Dünya Bülteni/ Haber Merkezi. Yemen'de geçen yı ... Petrolsüz Dünya-Antik Şair ... . Dünya Bülteni/ Haber Merkezi. Yemen'de geçen yıl Mart ayında başlayan çatışmalar 3 milyona yakın sivili mülteci durumuna düşürdü. Yüzbinlerce insan açlığın pençesinde yaşıyor. Dünya Bu Kadar Yıldan Sonra Petrol Olmayacağı İçin Uçaklarını uçuramayacak, otolarını yürütemeyecektir. Bugünden Petrolsüz Bir Dünya'ya Hazırlanmalıyız. Mini Game Online. petrolsüz dünya. loading... 1:15. Petrolsüz bir Dünya ! 68 views7 years ago ferhat er. 5:33. Petrol Aniden Yok Olsaydı Ne Olurdu | Belgesel | Bölüm2. If you Browse "petrolsüz dünya November 2019" you can download this video and also You can see a list of Clips Today petrolsüz dünya November 2019 related all videos. Çocuklarımız petrolsüz bir Dünya'da yaşamayı öğrenecekler. Yeni enerji tipi ne olmalı? Bu kitap okurları pek yakında kapımızı çalacak "Petrolsüz Dünya" tehlikesiyle karşı karşıya getiriyor. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Petrolsüz Dünya. Yazar. Doğan Aydal. Doğan Aydal. Petrol, çok yakında, hem de düşündüğümüzden de önce bitiyor. Çocuklarımız petrolsüz bir Dünya'da yaşamayı öğrenecekler. İsteseler de, istemeseler de! Çocuklarımız petrolsüz bir Dünya'da yaşamayı öğrenecekler. Yeni enerji tipi ne olmalı? Bu kitap okurları pek yakında kapımızı çalacak "Petrolsüz Dünya" tehlikesiyle karşı karşıya getiriyor....