acem2019delhi.com

Barış ve İmarı Seven Padişah ll. Beyazıt

Responsive image
Tarih seven çocuklar için hazırlanan bu seride Osmanlı Devleti’nin küçük bir beylikten büyük bir imparatorluk hâline nasıl geldiğine tanık olacaksınız. Sadece toprak fethetmeyen aynı zamanda büyük bir medeniyet inşa eden Osmanoğullarının roman tarzında yazılmış hayat hikâyelerini okuyacaksınız.Bu kitapta; Fatih Sultan Mehmet’in oğlu, ilim sahibi, adalet ve merhametten ayrılmayan, mecbur kalmadıkça savaşmayı sevmeyen, iyi okçu, padişah II. Beyazıt’ın hayatını okuyacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2020-03-21
DOSYA BOYUTU:
3,45
ISBN:
6052791257
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İsmail Bilgin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Barış ve İmarı Seven Padişah ll. Beyazıt PDF

Barış ve İmarı Seven Padişah ll. Beyazıt harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İsmail Bilgin. Okuyabilirsin Barış ve İmarı Seven Padişah ll. Beyazıt sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ih seven çocuklar için hazırlanan bu seride Osmanlı Devleti'nin küçük bir beylikten büyük bir imparatorluk hâline nasıl geldiğine tanık olacaksınız ... Barış ve İmarı Seven Padişah Ll. Beyazıt - İsmail Bilgin... ... . 13 TL. Bu kitapta; Fatih Sultan Mehmet'in oğlu, ilim sahibi, adalet ve merhametten ayrılmayan, mecbur kalmadıkça savaşmayı sevmeyen, iyi okçu, padişah II. Beyazıt'ın hayatını okuyacaksınız. ...adalet ve merhametten ayrılmayan, mecbur kalmadıkça savaşmayı sevmeyen, iyi okçu, padişah II. Beyazıt'ın hayatını okuyacaksınız. Barış ve İmarı Seven Padişah 2. Beyazıt Yorumları (0 yorum). Bu kitapta; Fatih Sultan Mehmet'in oğlu, ilim sahi ... Barış ve İmarı Seven Padişah Ll. Beyazıt ... . Beyazıt'ın hayatını okuyacaksınız. Barış ve İmarı Seven Padişah 2. Beyazıt Yorumları (0 yorum). Bu kitapta; Fatih Sultan Mehmet'in oğlu, ilim sahibi, adalet ve merhametten ayrılmayan, mecbur kalmadıkça savaşmayı sevmeyen, iyi okçu, padişah II. Beyazıt'ın hayatını okuyacaksınız. Beyazıt İsmail Bilgin ERDEM Ç incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksi...