acem2019delhi.com

Taçlandıran Hastalık

Responsive image
Hayat denilen bu filmde herkesi farklı sahneler bekler. Kimileri için yorucudur kimileri içinse rahat. Nihayetinde biteceği için aklı başında olan yorgunluğuna değil de sahnedeki rolüne bakıp, bulunduğu anın tadını çıkarmaya çalışır. Ömür de böyledir işte, yorucu olur bazen, ama en etkileyici güzellikler de o zaman baş gösterir. Yaşamın içerisinde her ne konumda olursak olalım azim ve kararlılıkla gelen başarı her zaman adımızdan söz ettirecektir.Herkesin gücü nispetinde yapabileceği bir şeyler vardır. Önemli olan onu belirleyip hemen işe koyulmaktır. Çünkü; “Yarıncılar -erteleyenler- helak olmuştur.” Hz. Muhammed (S.A.V.)Gideceğin yoldan eminsen eğer engeller ‘dinlenme noktan’ olmaktan öteye geçemez. Engellilik her zaman fiziksel olmayabilir, bazen yaşamınızda ortaya çıkan problemler sizin önünüze kalın bir duvar örebilir. Önemli olan bunu aşabilmenin yollarını araştırmaktır.
YAYIN TARİHİ:
2020-01-14
DOSYA BOYUTU:
10,97
ISBN:
6257004251
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Meral Kurtipek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Taçlandıran Hastalık PDF

Taçlandıran Hastalık harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Meral Kurtipek. Okuyabilirsin Taçlandıran Hastalık sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Nihayetinde biteceği için aklı başında olan yorgunluğuna değil de sahnedeki rolüne bakıp ... Taçlandıran Hastalık Meral Kurtipek ... ... Taçlandıran Hastalık 445349 Kutlu Yayınevi. https://www.kitapsitesi.com/urun/taclandiran-hastalik. Taçlandıran Hastalık [ Meral Kurtipek ]. Kutlu Yayınevi. Hayat denilen bu filmde herkesi farklı sahneler bekler. Taçlandıran Hastalık hakkında en son ve en doğru haberler Mynet haber farkı ile bu sayfada. Taçlandıran Hastalık Haberleri için tıklayınız. Taçlandıran Hastalık - 536424 - Anı - ... Taçlandıran Hastalık Meral Kurtipek ... . Taçlandıran Hastalık Haberleri için tıklayınız. Taçlandıran Hastalık - 536424 - Anı - Mektup - Günlük - Hayat denilen bu filmde herkesi farklı sahneler bekler. Kimileri için yorucudur kimileri içinse rahat. Nihayetinde biteceği için aklı başında olan yor....