acem2019delhi.com

Tılsımlı MandalaBolluk, Bereket, Şans ve Aşk Üzerine Niyet Mandalaları

Responsive image
Haydi, alın elinize boya kalemlerini, bir dilek tutun ve dileklerinizi renklerin tılsımıyla süsleyin. Birbirinden güzel motivasyon cümleleri ile umudu, sevgiyi, hoşgörüyü yeniden hatırlarken, mandalaların sizi stres, depresyon ve kaygıdan uzaklaştırmasına izin verin. Üstelik birbirinden güzel tasarımları, kaliteli baskısı ve perforaj detayıyla dilerseniz eserlerinizle duvarlarınızı kolayca süsleyebilirsiniz.
YAYIN TARİHİ:
2020-04-14
DOSYA BOYUTU:
5,23
ISBN:
6056955655
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tılsımlı MandalaBolluk, Bereket, Şans ve Aşk Üzerine Niyet Mandalaları PDF

Tılsımlı MandalaBolluk, Bereket, Şans ve Aşk Üzerine Niyet Mandalaları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Tılsımlı MandalaBolluk, Bereket, Şans ve Aşk Üzerine Niyet Mandalaları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...reket yaşamımızı taçlandırsın hayallerimize ışık olsun… Hayalhanesin deki bu buluşma ile mekânsal bolluk bereket kapılarını feng shui aynasında mandala ile aralıyoruz ... Tılsımlı Mandala Bolluk, Bereket, Şans ve Aşk Üzerine Niyet... ... . Türkiye'ye dönüp de evimin ve ofisimin çeşitli yerlerine astığım "Mandala"lar bana her zaman sevgi, bolluk, bereket, huzur, bilgi ve aşkı getirdiler. Çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane bilmecesine yanıt getiren narın bereketini bu atasözünden başka hiçbir ifade bu kadar net anlatamaz... Bereket, birin bin olması halidir. Bir mandala çılgınlığı sardı ki yurdumu sormayın gitsin..Yoksa sizin hala bir mandala kitabınız yok mu???? Ben de bu sıralar ailemin ... Tılsımlı Mandala Boyama - Bolluk, Bereket, Şans ve Aşk Fiyatı ... ... Bereket, birin bin olması halidir. Bir mandala çılgınlığı sardı ki yurdumu sormayın gitsin..Yoksa sizin hala bir mandala kitabınız yok mu???? Ben de bu sıralar ailemin üzerinde gezen kara bulutlar yüzünden iyice daralmıştım ki......