acem2019delhi.com

Gezgin Su Damlası Macera Peşinde

Responsive image
7’den 70’e Her Eve Lazım Bir Kitap: GEZGİN SU DAMLASI MACERA PEŞİNDE Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye...Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu olaylarla dinlemek ister misiniz ? Bu hikâye atasözleri ve deyimlerle, suyun hayatımızdaki önemine dikkat çekiyor. Şelalede şırıldayan, nehirlerde şakırdayan bir damla suyun bizim için ne kadar değerli olduğunu vurgulayan hikâye, Gezgin Su Damlasının macera dolu yolculuğunu anlatıyor. Seçkin çocuk kitapları yayıncısı dikkat atölyesi yayınları, su kaynaklarının kullanımı hakkında her bireyin dikkatini çekmeye çalışıyor. Yazar Fatma Yücel Dinç, Gezgin Su Damlası Macera Peşinde hikâyesiyle, çevrenin ve çevredeki su kaynaklarının yaşamımızdaki değerini fark etmemiz ve bu farkındalığı sürdürmemiz için bize yol gösteriyor. Şiirsel bir dille yazılmış bu farkındalık kitabını satın almak için dikkat atölyesi yayınları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-30
DOSYA BOYUTU:
4,5
ISBN:
6059551878
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fatma Yücel Dinç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gezgin Su Damlası Macera Peşinde PDF

Gezgin Su Damlası Macera Peşinde harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fatma Yücel Dinç. Okuyabilirsin Gezgin Su Damlası Macera Peşinde sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Sayfa Sayısı :31. 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap: Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye ... Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Fatma Yücel Dinç ... ... 13.20 TL. 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap:Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu... Gezgin Su Damlası Macera Peşinde 433920 Dikkat Atölyesi Yayınları. https://www.kitapsitesi.com/urun/gezgin-su-damlasi-macera-pesinde. Ana sayfa/Kültür Kitapları/Çocuk Kitapları/Çocuk Kitapları ... Gezgin Su Damlası Macera Peşinde - YouTube ... . https://www.kitapsitesi.com/urun/gezgin-su-damlasi-macera-pesinde. Ana sayfa/Kültür Kitapları/Çocuk Kitapları/Çocuk Kitapları Hikaye - Roman - Öykü/Gezgin Su Damlası Macera Peşinde. 15 TL. 7'den 70'e Her Eve Lazım Bir Kitap:Gezgin Su Damlası Macera Peşinde Aile Büyükleri Torunlarına Okusun Diye... Suyun döngüsünü, bir damla suyun başından geçen macera dolu......