acem2019delhi.com

Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo (Karton Kapak)

Responsive image
Mardin - Madrid arasında geçen sıradışı bir masal.Mevlâna İdris,’’ Tuhaf Adamlar’’ serisine eklediği son masalında bizi yine tuhaf bir düşünsel yolculuğa çıkarıyor.Dağıstan Çetinkaya’nın enfes Mardin çizgileriyle resimlenen kitap aynı zamanda Doğu-Batı iletişiminin de masalsı ip uçlarını taşıyor. 
YAYIN TARİHİ:
2020-04-20
DOSYA BOYUTU:
11,32
ISBN:
6057849342
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mevlana İdris
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo (Karton Kapak) PDF

Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo (Karton Kapak) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mevlana İdris. Okuyabilirsin Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo (Karton Kapak) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Karton. Kağıt Türü. : 2.Hamur. Mevlana İdris ... Mardinli Saatçi ile Madridli Zapparo Mevlana İdris ... . Mardin - Madrid arasında geçen sıradışı bir masal. Mevlâna İdris,'' Tuhaf Adamlar'' serisine eklediği son masalında bizi yine tuhaf bir düşünsel yolculuğa çıkarıyor. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Karton Kapak. ISBN-10:6057849342. KATKIDA BULUNANLAR. Yağmurlu Şehirdeki Adam. 18,48 TL. Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo. Dağıstan Çetinkaya'nın enfes Mardin çizgileriyle resimlenen kitap aynı zamanda Doğu-Batı iletişiminin de masalsı ip uçlarını taşıyor. Mardinli Saatçi ile Madridli Zapparo Yorumları ... Mardinli Saatçi İle Madridli Zapparo (Karton Kapak) ... . Mardinli Saatçi ile Madridli Zapparo Yorumları (0 yorum). 12.60 TL. Ciltsiz Kapak: Mardin - Madrid arasında geçen sıra dışı bir masal. Mevlâna İdris,'' Tuhaf Adamlar'' serisine eklediği son masalında bizi yine tuhaf bir düşünsel yolculuğa çıkarıyor. : 32. Cilt Durumu. : Karton Kapak. Bir kitap satın almak; aslında "iki karton kapak ve bir kâğıt yığını içine gizlenmiş evreni ve evrene dair her şeyin bilgisine ulaşan kapıyı aralamak" demektir. Etti mi iki! Arap saatçi ile ne konuştuklarını bilmeyiz ama, saatçi bay Zapparo'ya bir kart gönderir. Şimdiden iyi okumalar. Mardinli Saatçi ile Madridli Zapparo. Yazan: Mevlana İdris. Mevlana İdris. Mardin - Madrid arasında geçen sıradışı bir masal. Mevlâna İdris,'' Tuhaf Adamlar'' serisine eklediği son masalında bizi yine tuhaf bir düşünsel yolculuğa çıkarıyor. Mardinli Saatçi ile kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Madridli Zapparo kitapları ve Mevlana İdris 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. MARDİNLİ SAATÇİ İLE MADRİDLİ ZAPPARO Mardin - Madrid arasında geçen sıradışı bir masal. Mevlâna İdris,'' Tuhaf Adamlar'' serisine eklediği son masalında b.. İade Koşulları. Tüm Satıc...