acem2019delhi.com

Canım Rehberim Kur’an’ım (10 Kitap)

Responsive image
Elif, Esra ve Emre üç meraklı ve sevimli kardeşlerdir. Hayatı öğrenerek iyi olmanın yolunu takip ederler. Bir gün Elif'in aklına bir soru takıldı. İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi. Elif de bir Kur'an-ı Kerim meali alıp okumaya başladı.Elif'i düşünceli bir şekilde gören ablası Esra “İstersek dünyanın her yerinden arkadaşlarımız olabilir.”; Emre de “Bunun için bir mesajlaşma grubu kurabiliriz.Orada ayetler paylaşabiliriz.” dedi. Ve macera başladı. Hadi, mesajlaşma grubuna sen de katıl ve güzel ayetlerle hayatına daha çok anlam kat!Kur'an-ı Kerim'in tek kılavuzunuz olmasına izin verin!
YAYIN TARİHİ:
2019-10-21
DOSYA BOYUTU:
8,21
ISBN:
6051748665
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nehir Aydın Gökduman
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Canım Rehberim Kur’an’ım (10 Kitap) PDF

Canım Rehberim Kur’an’ım (10 Kitap) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nehir Aydın Gökduman. Okuyabilirsin Canım Rehberim Kur’an’ım (10 Kitap) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...abası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi ... Canım Rehberim Kur'an'ım Seti (10 Kitap Takım) Nehir Aydın... ... . Canım Rehberim Peygamberim (10 Kitap) Damla Çocuk Yayınları. İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi. %30 Canım Rehberim Peygamberim 10 Kitap Damla Yayınevi. Kitabın Orjinal Adı. : Canım Rehberim Kur'an'ım Seti (10 Kitap Takım). İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm s ... Canım Rehberim Kur'An'IM (10 Kitap) ... . İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi. Nehir Aydın Gökduman. Elif, Esra ve Emre üç meraklı ve sevimli kardeşlerdir. Hayatı öğrenerek iyi olmanın yolunu takip ederler. Bir gün Elif'in aklına bir soru takıldı. İlgili Etiketler. e kitap ucuz kitap al kitaplık kitap kitap al yeni çıkan kitaplar. Canım Rehberim Kur'an'ım Seti (10 Kitap Takım). 50 TL Üzeri Kargo Bedava. 51.10 TL. İnsanlar neden bu kadar birbirinden farklı? Bunun üzerine babası tüm soruların cevabını Kur'an-ı Kerim'de bulabileceğini söyledi. Elif de bir Kur'an-ı Kerim meali alıp okumaya başladı. Kur'an-ı Kerim'in tek kılavuzunuz olmasına izin verin! Canım Rehberim Kur'an'ım Seti (10 Kitap Takım) Yorumları (0 yorum). 49 TL. CANIM REHBERİM KUR'AN'IM (10 KİTAP) DAMLA YAYINEVİ ürününü tüm kredi kartlarıyl...