acem2019delhi.com

Devekuşları Plan Yapmaz

Responsive image
Klasik masal kitabı okumaktan sıkıldınız mı? Öyleyse Devekuşları Plan Yapmaz kitabı tam size göre! Farklı kurgusu ve çocuksu diliyle çocuk edebiyatının çağdaş bir örneğini sunan bu masal kitabı edebiyat meraklılarına, hayâl kurmayı sevenlere, ayakları yere basmayanlara, gülümsemeyi bilenlere, hüznünü kaybetmeyenlere, duygularını önemseyenlere, kısacası her yaştan çocuklara ve çocukluğunu kaybetmeyenlere sesleniyor.Çağdaş masal türünün en özgün örnekleri arasında gösterilecek Devekuşları Plan Yapmaz kitabı, yazarın çocuksu dili ve çizerinin hayâl gücüne seslenen resimlemesiyle okuma zevki kazanan çocukların hoşlanacağı türden masalları barındırıyor içerisinde. Toplam 10 farklı masalın yer aldığı kitap dağda tek başına yaşamaktan hoşlanan küçük bir filin masalıyla açılıyor. Yüzlerce kuş sesinin duyulduğu ama hiçbir kuşun görünmediği bir ağaç, yarıştan vazgeçen bir kurbağa, kendisini ateşe atan binlerce gece kelebeği, açılmaktan vazgeçen bir şemsiye, porselen fincan üzerindeki yüzen bir balık, otuz yıllık planıyla mutlu bir prens, şekilden şekle giren bir bulut, hüzünlü mü hüzünlü iki kumru, hiçbir şeyi umursamayan sarı bir tren, yazarın gerçeküstü anlatımıyla doyumsuz tat bırakıyor.Modern hayatın çocukları kuşatan yüzüne masallarla eleştiri getiren H. Salih Zengin, hayallere ve masallara sahip çıkarak çocukluğun kendi adasında özgür olabileceği gerçeğine işaret ediyor. 
YAYIN TARİHİ:
2020-02-03
DOSYA BOYUTU:
12,7
ISBN:
6057849250
DİL:
TÜRK
YAZAR:
H. Salih Zengin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Devekuşları Plan Yapmaz PDF

Devekuşları Plan Yapmaz harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır H. Salih Zengin. Okuyabilirsin Devekuşları Plan Yapmaz sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...az. Venüsya. 7.78. %33. Devekuşları Plan Yapmaz ... Devekuşları Plan Yapmaz H. Salih Zengin ... . H. Salih Zengin. Ağaç Kitabevi Yayınları. Devekuşları Plan Yapmaz. H. Salih Zengin. Ağaç Kitabevi Yayınları. Devekuşları Plan Yapmaz. H. Salih Zengin. Venüsya Çocuk Kitaplığı. Genel Konular. Devekuşları Plan Yapmaz. Devekuşları Plan Yapmaz. Yeni. Ücretsiz Kargo. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Devekuşları Plan Yapmaz. Venüsya Çocuk Kitaplığı. 16.00. ...modern ... Devekuşları Plan Yapmaz | bkmkitap.com ... . Venüsya Çocuk Kitaplığı. 16.00. ...modern örneklerinden birisi.İşte çocuklar için harika bir kitap: Devekuşları Plan Yapmaz. Renkli olarak basılan Devekuşları Plan Yapmaz, metni ve resimleriyle bir bütünlük oluşturuyor. Devekuşları Plan Yapmaz hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Devekuşları Plan Yapmaz, her yaştan okurun elinden düşüremeyeceği bir kitap. Devekuşları Plan Yapmaz, her yaştan okurun elinden düşüremeyeceği bir kitap. H. Salih Zengin. Kitap Tanıtımı. Klasik masal kitabı okumaktan sıkıldınız mı? Öyleyse Devekuşları Plan Yapmaz kitabı tam size göre! Farklı kurgusu ve çocuksu diliyle çocuk edebiyatının çağdaş bir örneğini... kitaphanen.com´da uygun fiyata Venüsya markalı Devekuşları Plan Yapmaz 9786056372711 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. H. Salih Zenginden masal okumayı ve hayâl kurmayı seven çocuklara on farklı masal. Devekuşları Plan Yapmaz, her yaştan okurun elinden düşüremeyeceği bir kitap. H. Salih Zengin Devekuşları Plan Yapmaz kitap Siren yutmuş devekuşlarının koşarken ambulansa benzediklerini düşündünüz mü hiç?...