acem2019delhi.com

Umudum Umudun Olsun

Responsive image
Sevgi Nur“Eğer doktorum Dr. Serkan Demir olmasaydı, burada anlattığım; duygularım, düşüncelerim ve yaşadıklarım, geçmiş zamanın yaşanmış günlerinin arasına katılarak, unutulup gidecekti…” Dr. Serkan Demir“Gelecek kaygısı ile her gün kavrulmaktansa, geleceğe önlem alıp, günü yaşayarak serinlemek çok daha mantıklı.”
YAYIN TARİHİ:
2020-02-01
DOSYA BOYUTU:
8,16
ISBN:
6257043380
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sevgi Nur
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Umudum Umudun Olsun PDF

Umudum Umudun Olsun harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sevgi Nur. Okuyabilirsin Umudum Umudun Olsun sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ı bulurmuyuz? ßen senin aydınLığın , karanLığın , umudun,herşeyin oLurum ;D ;D ;D ... Umudum | Forum ... . 17.50 TL. Sevgi Nur. "Eğer doktorum Dr. Serkan Demir olmasaydı, burada anlattığım; duygularım, düşüncelerim ve yaşadıklarım, geçmiş zamanın yaşanmış günlerinin arasına katılarak... Şu göğüs kafesimi genişleten umudum var oldukça, güzel günlere olan inancım hiç bitmeyecek... Uzak ve imkansız gözüken bir şey, bir anda yakın ve mümkün olabilir. Umut çok tehlikeli bir şeydir. Umudumuz acımızdan büyük olmalı. İyi ya, madem ki ... Cinius Yayınları | Umudum Umudun Olsun | Sevgi Nur ... . Umut çok tehlikeli bir şeydir. Umudumuz acımızdan büyük olmalı. İyi ya, madem ki hepimiz günün birinde çekip gideceğiz Öyleyse gideninde kalanında gönlü hoş olsun…...