acem2019delhi.com

Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası

Responsive image
Bilim hayatta kalmamızı sağlar mı? Cesur bilim insanı Joe okyanusun ortasında küçük bir teknede mahsur kaldığında,okyanus hayvanlarının davranışlarını gözlemliyordu. Bu hayvanların özellikle okyanuslarda ve okyanus akıntılarındaki değişikliklere karşı tepki verdiğini tahmin ediyordu. Bilim insanları, okyanuslarda gerçekleşen değişikliklerin doğal felaketlerin habercisi olduğuna inanıyorlar. Okyanusların ısınması ve buna bağlı olarak okyanus akıntılarındaki değişmeler korkunç doğal felaketlerle sonuçlanan şiddetli fırtına ve kasırgalara neden oluyor. Bir Bilim İnsanının OKYANUS MACERASI’nıokurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bulacak; okyanuslar ve okyanuslarda yaşayan canlı türleri hakkında yeni bilgiler öğreneceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2019-12-27
DOSYA BOYUTU:
3,39
ISBN:
6053416517
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Felicia Law
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası PDF

Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Felicia Law. Okuyabilirsin Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...anat Galerisi Bilim Teknik Yayınevi Bilim Teknik Yayınevi - Özel Ürün Bilim ve Gelecek Kitaplığı ... Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası Felicia Law ... . Yayınevi Kubbealtı Neşriyatı Yayıncılık Kuçuradi Felsefe ve İnsan Hakları Vakfı Yayınları. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası'nı okurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bulacak; okyanuslar ve okyanuslarda yaşayan canlı türleri hakkında yeni bilgiler öğreneceksiniz. Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası`nı okurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bu ... Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası - Felicia Law | kitapyurdu.com ... . Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası`nı okurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bulacak; okyanuslar ve okyanuslarda yaşayan canlı türleri hakkında yeni bilgiler öğreneceksiniz. 7.30 TL. Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası'nıokurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bulacak; okyanuslar ve okyanuslarda yaşayan canlı türleri hakkında yeni bilgiler öğreneceksiniz. 2.34 €. Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası'nı okurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bulacak; okyanuslar ve okyanuslarda yaşayan canlı türleri hakkında yeni bilgiler... 8.18 TL. Bir Bilim İnsanının Okyanus Macerası'nı okurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bulacak; okyanuslar ve okyanuslarda yaşayan canlı türleri hakkında yeni ...