acem2019delhi.com

Mutlu Prens

Responsive image
“Bir akşam minik bir kırlangıç yalnız başına uçuyordu. Bütün arkadaşları altı hafta önce Mısır’a göç etmişti. Ama o, dünyanın en güzel sazıyla biraz daha zaman geçirmek için geride kalmıştı. Derken uzun sütunun üstündeki heykeli gördü.” Usta yazar Oscar Wilde’ın; minik bir kırlangıçla Mutlu Prens’in iyilik, sevgi, paylaşmak, acı, merhamet, arkadaşlık temalarıyla örülmüş ve klasikleşmiş hikâyesi, minik okurlar için Günberk Gülderen tarafından dilimize uyarlandı ve resimlendi!
YAYIN TARİHİ:
2019-10-31
DOSYA BOYUTU:
3,37
ISBN:
6058022812
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Oscar Wilde
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mutlu Prens PDF

Mutlu Prens harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Oscar Wilde. Okuyabilirsin Mutlu Prens sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ens' derlerdi. Böylece yaşadım ve öldüm ... Oscar Wilde • Mutlu Prens - Oggito ... . Bir zamanlar mutlu bir prens varmış... Mutlu Prens ve kırlangıç, genç öğrenci ve âşık bülbül, bencil dev ve kıymetli bahçesi, susıçanı ve keten kuşu, bir düğüne konuk olan olağanüstü roketin hikâyesi... Yazdır YollaKitap Neden ağlıyorsun Mutlu Prens?'Mutlu Prens', yazar ve şair Oscar Wilde'ın 1888'de yazdığı ilk çocuk kitabı. İki erkek çocuğu olan Wilde, bu öykül ... Mutlu Prens - Oscar Wilde ... . İki erkek çocuğu olan Wilde, bu öyküleri çocukları için kaleme almış. Şehrin yukarılarında, uzun bir sütunun üzerinde, Mutlu Prens'in heykeli vardı. Gelip geçen herkes onunla ilgili mutlaka bir yorum yapardı. Bir gün, kırlangıcın biri onun altında gecelemek istedi. Mutlu Prens her ne kadar çıraklık döneminin ürünü olsa da, Wilde'ın masal ve alegori alanındaki ustalığını ortaya koyar. Kentіn уukarılarında, bir sütunun üzerinde, Mutlu Prens'in heykelі vardı. Mutlu Prens modelleri, Mutlu Prens özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. mutlu prens. aramanızda 201 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. duyarlı bir anne bağıra çağıra ağlayan küçük çocuğuna, "neden sen de mutlu prens gibi olamıyorsun ki?" diye sordu. "mutlu prens bir şey için ağlamayı rüyasında bile görmez." Çünkü böyle mutlu olduğumuzu gördük. Kim ne derse desin, bizim yakaladığımız mutluluk, küçük olayların masal gibi dillendirilmesiyle büyüyordu. Aynı Mutlu Prens'in öyküsünde olduğu gibi.. Dikkatlice baktığında, yağan damlaların, yağmur değil Mutlu Prens'in gözyaşları olduğunu görünce ona niçin ağladığını sordu. Saraydakilerin hepsi bana 'Mutlu Prens' derlerdi. Dört ayrı masal dört ayrı hayat dersi. Oscar Wilde Mutlu Prens ile hem çocuklar ahem de bizlere birşeyler anlatmak istiyor. Arka kapak; Bir zamanlar mutlu bir prens varmış…...