acem2019delhi.com

Gülüştüğümüze Memnun Oldum

Responsive image
Gülmek İletişimini kolaylaştırır, sempatiyi geliştirir.Gülen bir yüzle insan kötülük yapamaz. Yüzdeki gülümseme yürekteki karanlığı dağıtır.Gülmek en insani davranışımızdır. Gülmek hepimizi eşit hale getirir.Bizi güldüren insanları severiz. Bize kendimizi iyi hissettirirler.Gülmek hayata güven duygusunu artırır.Gülmek bağışıklık sistemini güçlendirir, bizi daha sağlıklı yapar.Gülmek olumlu düşüncemizi besler, başarımıza yardım eder.Mizah bizim gülmemizi sağlayan en güzel malzemedir.Mizah yaratıcı düşünceyi geliştirir.Mizah çalışanın iş motivasyonunu, öğrencinin öğrenme motivasyonunu artırır.Mizahla hayatımıza renk ve neşe katarız.Mizahla kendimizi daha rahat ifade ederiz.Mizahla dostluklarımızı güçlendiririz. Mizah duygusu gelişmiş insan yalnız kalmaz.Mizah, hayatla ve kendimizle barışık olmamızı sağlar.Bu kitap hayatın içindeki mizahı size sunmaktadır. Ayrıca içinizdeki mizahı açığa çıkaracak bilgiler vermektedir.Bu kitabı okuduktan sonra sohbetlerinizi daha zevkli hale getirmeniz mümkün olacaktır.Birlikte gülmek kalplerimizi birbirine yakınlaştırır. Ağlamayı yalnız yaparız ama gülerken hep başkalarına ihtiyaç duyarız. Bu kitap gülüşmelerimizi artıracaktır. Sonunda “Gülüştüğümüze memnun oldum” diyeceksiniz.Sadece fotoğraf çektirirken objektife değil hayata karşı da gülelim.
YAYIN TARİHİ:
2020-04-22
DOSYA BOYUTU:
7,26
ISBN:
6050682359
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Durdu Güneş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gülüştüğümüze Memnun Oldum PDF

Gülüştüğümüze Memnun Oldum harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Durdu Güneş. Okuyabilirsin Gülüştüğümüze Memnun Oldum sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...mir Asaf ait olan en güzel sözlerinden birini okuyacaksınız ... Bir Sevda Geldi Başıma Notalar Sözleri ... . Özdemir Asaf şöye başlamıştır: Ben gülüşüne öldüm, o ölüşüme güldü. Farklıydık işte.... Ben gülüşüne öldüm, o ölüşüme... ⇒Ali dahi gelicekmiş. Sorumuzun cevabına dönersek; Ben memnun oldum. Buna göre "Ben de memnun oldum" daki "de" bağlaç olarak kullanılmıştır. Ebru Polat Memnun Oldum Kaç puan verirsin? Kullanıcı Puanı: 4.3 / 5 27 kişi puan verdi. Şarkı. : Memnun Oldum. 11 Nisan 2 ... Gülüştüğümüze Memnun Oldum ... .3 / 5 27 kişi puan verdi. Şarkı. : Memnun Oldum. 11 Nisan 2014 Cuma 09:13 eklendi, 21 defa indirildi. sa kardeşim tanıştığıma memnun oldum ben de Canberk.. Hepinizle tanıştığıma memnum oldum.Kaan tanıttığınız için teşekkürler tekrar memnun oldum....