acem2019delhi.com

Geleceği Gören MakinelerYapay Zeka Ekonomisine Giriş

Responsive image
Yapay zekâ, çağımızdaki en dönüştürücü teknoloji. Agrawal, Gans ve Goldfard sadece onun özünü kavramakla kalmıyor, ekonomik anlamlarına ve içsel ödünleşmelerine de yakından bakmamızı sağlıyor. Eğer yapay zekânın yarattığı heyecanın etrafındaki sisi dağıtmak ve yapay zekânın toplum için yarattığı zorluklar ve getirdiği fırsatların altında yatanları görmek istiyorsanız ilk işiniz Geleceği Gören Makineler'i okumak olmalı. Geleceği Gören Makineler hem zor bir işin üstesinden geliyor hem de benzersiz bir çalışma: Yapay zekâ ile geldiğimiz noktada, abartılı heyecanlarla gerçekliği birbirinden ayırırken sürekli taze fikirler ve herkesin kolayca okuyabileceği bir inceleme sunuyor. Yazarlar, yapay zekânın anlaşılmasını kolaylaştırmak için onu yeni ve ucuz bir ürün olarak öngörü biçiminde yeniden tanımlıyorlar. Harvard Üniversitesi eski rektörü, ABD eski Hazine Bakanı ve Dünya Bankası eski baş ekonomisti Lawrence H. Summers'ın deyişiyle, "Yapay zekâ hayatınızı dönüştürebilir. Ve Geleceği Gören Makineler yapay zekâyı anlama şeklinizi dönüştürecektir. Bu, muhtemelen ortaya çıkan en iyi teknoloji hakkında şimdiye kadar yazılmış en iyi kitap."
YAYIN TARİHİ:
2019-11-04
DOSYA BOYUTU:
6,11
ISBN:
6058086685
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ajay Agrawal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Geleceği Gören MakinelerYapay Zeka Ekonomisine Giriş PDF

Geleceği Gören MakinelerYapay Zeka Ekonomisine Giriş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ajay Agrawal. Okuyabilirsin Geleceği Gören MakinelerYapay Zeka Ekonomisine Giriş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... yarattığı zorluklar ve getirdiği fırsatların altında yatanları görmek istiyorsanız ilk işiniz Geleceği Gören Makineler'i okumak olmalı ... Geleceği Gören Makineler; Yapay Zeka Ekonomisine Giriş - Kolektif... ... . Yapay zeka denince aklımızda bizleri öldüren robotlar ve makineler geliyor. Peki gelecekte gerçekten de böyle olabilir mi? Yapay bir zekaya sahip robot bizlere zarar verebilir mi? Ve Geleceği Gören Makineler yapay zekayı anlama şeklinizi dönüştürecektir. Bu, küçük cihazlarda Geleceği Gören Makineler: Yapay Zeka Ekonomisine Giriş okumayı kolaylaştırır. Yapay zekâ çok konuşulan bir konu o ... Geleceği Gören Makineler Yapay Zeka Ekonomisine Giriş Babil Kitap ... . Bu, küçük cihazlarda Geleceği Gören Makineler: Yapay Zeka Ekonomisine Giriş okumayı kolaylaştırır. Yapay zekâ çok konuşulan bir konu olduğu kadar, manipülatif açıklamalar ve içi boş birçok argümanı da içinde barındıran Bu okumalardan biri Babil Kitap'tan çıkan 'Geleceği Gören Makineler' kitabı oldu. 32 TL. Geleceği Gören Makinelerhem zor bir işin üstesinden geliyor hem de benzersiz bir çalışma: Yapay zeka ile geldiğimiz noktada, abartılı he...