acem2019delhi.com

Tutsak Cinsellik

Responsive image
Geçtiğimiz yüzyılda aşk üzerine yazılmış en anlaşılır en açık fikirli kitaplardan biri. İlişkimde bir sorun yaşadığımda dönüp yeniden sayfaları karıştırıyorum ve mucizevi bir şekilde tam da ihtiyaç duyduğum bilgiye ulaşabiliyorum.’’- MARIA POPOVA, Brain PickingsErotik zeka konusunda dünyanın en saygın otoritelerinden biri olan Esther Perel, seks ve yakınlık ilişkisi üzerine oldukça cesur ve kışkırtıcı bir bakış açısı sunuyor. Tutsak Cinsellik bizi aile yaşamıyla cinsel arzunun çelişkiliymiş gibi görünen birlikteliğini kefetmeye davet ediyor ve şehveti eve taşımakiçin neler yapmamız gerektiğini açıklıyor.Perel, yirmi yıldan uzun bir zaman boyunca evlilik terapisti olarak elde ettiği deneyimlerinin ışığında arzuyu sürdürebilmenin karmaşıklığını inceliyor. Vaka çalışmaları ve birebir sohbetlerden hareketle uzun süreli ilişkilerde heyecanlı, oyuncu ve şiirsel seksin nasıl mümkün olabileceğini örneklerle açıklamaya çalışıyor. Mantıklı, esprili ve söylenemeyenleri açıkça ve anlaşılır bir şekilde dile getiren Tutsak Cinsellik, yaşama bakış açınızı ve aşk anlayışınızı değiştirecek müthiş bir kitap.Tutsak Cinsellik, ilişkinizi nasıl iyileştireceğiniz konusunda size hazır reçeteler sunan ve büyük vaatlerde bulunan, şimdiye kadar okumuş olduğunuz diğer kitaplardan farklı olarak vaatlerde bulunmak yerine, beyninizde oluşturduğu çetrefilli ve yanıtlanması zor sorulara yanıt arıyor oluşturuyor. Tam da bu yüzden bu kitabı okumanızı şiddetle öneriyorum. Perel, tamamen dünyevi düşünüyor, ince ayrıntıları dile getiriyor ve yazdıkları, Proust’un Tutkulu Evlilik kitabı kadar cezbedici ve huzur verici.-EllePsikoterapist Esther Perel, günümüzde modern aşk ilişkileri konusunda oldukça saygın ve özgün fikirleri olan biridir. Dokuz ayrı dili akıcı olarak kullanan Perel, New York’ta terapi seanslarını sürdürmeye devam ediyor ve Fortune’un dünyanın farklı bölgelerindeki 500 şirketine örgütsel danışmanlık hizmeti veriyor. Ünlü TED konuşmaları on sekiz milyondan fazla yorum alıyor ve yirmi dört farklı dile çevrilen ve çok satan kitabı Tutsak Cinsellik: Erotik Zihnin Kilidini Açmak, küresel bir fenomen durumuna gelmiş bulunuyor. Esther, aynı zamanda Nereden Başlamalıyız? Adlı Audio serisinin baş yapımcısı ve sunucusudur.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-16
DOSYA BOYUTU:
8,12
ISBN:
6058041806
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Esther Perel
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tutsak Cinsellik PDF

Tutsak Cinsellik harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Esther Perel. Okuyabilirsin Tutsak Cinsellik sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ce yıldır süre gelen şaşırtıcı ve bir o kadar da ilginç gelenekleri araştırdık ... Tutsak Cinsellik , Esther Perel - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . İşte birbirinden şaşırtıcı cinsel yaşam inançları. Tutsak Cinsellik kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Esther Perel kitapları ve BİLGE BAYKUŞ 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. 22.50 TL. Karşılıklı etkileşim sonucu birisiyle tanışırız. Bu güzel bir gelişmedir ve daima şaşırtıcıdır. Artık muhtemelen, bir anda monot ... Tutsak Cinsellik , Esther Perel - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Bu güzel bir gelişmedir ve daima şaşırtıcıdır. Artık muhtemelen, bir anda monotonluğumuzdan sıyrılarak duygusallığın ve sonsuz zevklerin dünyasına... Bir diğeri insanların cinsellikle ilgili yaptığı "acıyacak" gibi dayanaksız yorumlar. Bunun dışında partner ile olan uyumsuzluk da aslında en çok göz ardı edilen sebeplerden biri. Kadının sürekli tatminsizliği kadın cinselliğine karşı bir zulümdür. Kullarına tatmin olunma ihtiyacı duyulacak bir cinsellik ihsan eden Yüce Allah, elbetteki bu zülme razı olmaz. Tutsak Cinsellik bizi aile yaşamıyla cinsel arzunun çelişkiliymiş gibi görünen birlikteliğini kefetmeye davet ediyor ve şehveti eve taşımakiçin neler yapmamız gerektiğini açıklıyor. Tabii ki Tutsak Cinsellik PDF İndir kitabının e-Book, ePub ve Yandex indirme (download) seçenekleri için yazının devamına göz atmanız gerekiyor. Tutsak Cinsellik Kitabının Kısa Özeti Nasıl Okunur? Tutsak Cinsellik isimli kitabının özetini ve Esther Perel yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Tutsak Cinsellik kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Kullarına tatmin olunma ihtiyacı duyulacak bir cinsellik ihsan eden Yüce Allah, elbetteki bu zülme razı olmaz. İslamda Cinsellik. Örtünmeyi öğütleyen hadislerinde Allah'ın Resulü şöyle buyurmaktadır Kadının Cinsel Soğukluğu: Cinsel birleşmeden gereğince zevk almayan veya cinsel istemi olmayan ve cinsellikle ilgili davranışlar ve uyarılara ilgi duymayan kadınlara genel olarak firijit denmektedir. Cinsellik. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre Tutsak Cinsellik. Esther Perel. Bilge Baykuş Yayınları. Tutsak Cinsellik bu ezeli sorulara cevap ararken, çiftlerin bir yandan güven dolu bir ilişkinin limanına sığınıp bir yandan da cinsel arzularını ayakta tutmalarının mümk...