acem2019delhi.com

Kül Sesleri

Responsive image
Elinizdeki kitap, Akın Olgun’un ikinci öykü denemesidir. Duyduğu, tanık olduğu, etkilendiği gerçek yaşam kesitlerini yeniden kurgulayarak öyküleştirmiştir.Öykülerinin hiçbiri için mekân, zaman ve yer belirtmemeye özen göstermiştir. Dünyanın herhangi bir yerinde, benzer yüzlerce, binlerce hikâyenin bir parçası olduğumuz duygusunu temel almış, dünyanın tüm ötekilerinin ve hikâyelerinin aslında hepimizden parçalar taşıdığı düşüncesine dikkat çekmek istemiştir. Olgun, Kül Sesleri’ni, “bütün acıların birbirine devrettiği bir fısıltı” olarak tarif ediyor ve ekliyor, “Hiç farkına varmasak da, acıların taşıdığı fısıltılar, tenimizin diken diken olduğu o anların içinde yaşamaktadır.” 
YAYIN TARİHİ:
2020-02-28
DOSYA BOYUTU:
7,82
ISBN:
9944612807
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Akın Olgun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kül Sesleri PDF

Kül Sesleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Akın Olgun. Okuyabilirsin Kül Sesleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... `Hiç farkına varmasak da, acıların taşıdığı fısıltılar ... Kül Sesleri - Akın Olgun | Nadir Kitap ... ... 17 TL. Olgun, Kül Sesleri'ni, "bütün acıların birbirine devrettiği bir fısıltı" olarak tarif ediyor ve ekliyor, "Hiç farkına varmasak da, acıların taşıdığı fısıltılar, tenimizin diken diken olduğu o anların içinde... 18 TL. Olgun, Kül Sesleri'ni, "bütün acıların birbirine devrettiği bir fısıltı" olarak tarif ediyor ve ekliyor, "Hiç farkına varmasak da, acıların taşıdığı fısıltılar, tenimizin diken diken olduğu o anların içinde... KÜL SESLERİ. Yazar: Cemal Karakuş. "Ben de bilmiyordum. Bede ... Telefon Zil Sesleri Dj Kantik-Kul Zil Sesi MP3 İndir Müzik Dinle Dj... ... ... KÜL SESLERİ. Yazar: Cemal Karakuş. "Ben de bilmiyordum. Bedenim tutuştuğunda, acım acıma döndüğümde sesim sesime vurduğunda ve etim kemiklerimden lime lime düştüğünde öğrendim her... Olgun, Kül Sesleri'ni, "bütün acıların birbirine devrettiği bir fısıltı" olarak tarif ediyor ve ekliyor, "Hiç farkına varmasak da, acıların taşıdığı fısıltılar, tenimizin diken diken olduğu o anların içinde... 8.40 €. Olgun, Kül Sesleri'ni, "bütün acıların birbirine devrettiği bir fısıltı" olarak tarif ediyor ve ekliyor, "Hiç farkına varmasak da, acıların taşıdığı fısıltılar, tenimizin diken diken olduğu o anların içinde... kül sesleri kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. akın olgun kitapları ve tekin 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. kül sesleri. akın olgun. 20,00 TL. Olgun, Kül Sesleri'ni, "bütün acıların birbirine devrettiği bir fısıltı" olarak tarif ediyor ve ekliyor, "Hiç farkına varmasak da, acıların taşıdığı fısıltılar, tenimizin diken diken olduğu o anların içinde... Gazeteci ve yazar Akın Olgun'un duyduğu, tanık olduğu, etkilendiği gerçek yaşam kesitlerini yeniden kurgulayarak öyküleştirdiği "Kül Sesleri" adlı ikinci öykü denemesi raflarda yerini aldı! 16.80 TL. Olgun, Kül Sesleri'ni, "bütün acıların birbirine devrettiği bir fısıltı" olarak tarif ediyor ve ekliyor, "Hiç farkına varmasak da, acıların taşıdığı fısıltılar, tenimizin diken diken olduğu o anların içinde... Olgun, Kül Sesleri'ni, "bütün acıların birbirine devrettiği bir fısıltı" olarak tarif ediyor ve ekliyor, "Hiç farkına varmasak da, acıların taşıdığı fısıltılar, tenimizin diken diken olduğu o anların içinde... 16 TL. Olgun, Kül Sesleri'ni, "bütün acıların birbirine devrettiği bir fısıltı" olarak tarif ediyor ve ekliyor, "Hiç farkına varmasak da, acıların taşıdığı fısıltılar, tenimizin diken diken olduğu o anların içinde... Akın Olgun'un ikinci öykü denemesi Kül Sesleri okurla buluştu....