acem2019delhi.com

Dipten Gelen Dalga (1. Cilt)

Responsive image
Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga’dan oluşan ne­hir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir.Üçlemenin bu son cildi, İkinci Dünya Savaşı sonrasında ku­rulan yeni dünyayı anlatıyor. 20. yüzyılın ortasında büyük bir yara açarak beliren dehşet bitmiştir ama, şimdi daha sinsi ve daha gizli bir savaş başlamıştır. Dolayısıyla, o önüne çıkan her şeyi yakıp kavuran fırtına dinmiş gibi görünse de küller arasında kalan kordan yeni fırtınalar körüklenmektedir. Eh­renburg bu kitabında Soğuk Savaş’ın ilk yıllarına ayna tutu­yor. Faşizmin yıkamadığı Sovyetler Birliği’ne karşı ABD’de yapılan planlar, Pentagon’dan Paris Hükümeti’ne kadar uza­nan entrikalar ekseninde hayata geçirilirken, sosyalizm ve ka­pitalizm arasındaki savaşın yeni cephesinde yaşayan direniş güçleri de yeni durum için mevzilenmektedir.Yüzyılın en büyük romanlarından sayılan ve sayısız dilde basılarak milyonlarca insan tarafından beğeniyle okunan bir klasik. Serinin Dipten Gelen Dalga ciltleri usta çevirmen Mazlum Beyhan’ın Rusça aslından yaptığı çeviriyle okurlarla buluşuyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-06
DOSYA BOYUTU:
4,26
ISBN:
6052283684
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İlya Ehrenburg
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) PDF

Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İlya Ehrenburg. Okuyabilirsin Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Gelince Haber Ver ... Dipten Gelen Dalga 1. Cilt | Kitap.net ... . Artır Azalt. Ürün stoklarımızda kalmamıştır. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga´dan oluşan nehir roman, 20.yüzyılın en harek ... Ilya Grigoryeviç Ehrenburg - Dipten Gelen Dalga Cilt1. 778 Sayfa·2009·3.22 MB·22 İndirme·Türkçe. fırtına ve dipten gelen dalga'da hemen herkesin kahramanı sergey olsa da benim gönlüm her durumda neşesini koruyabilen, dünyanın neresine giderse gitsin başına illa ki bir talihsizlik gelen mitya'dan... Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan ... Dipten Gelen Dalga (1. Cilt) - İlya Ehrenburg | Nadir Kitap ... ... Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20 Serinin Dipten Gelen Dalga ciltleri usta çevirmen Mazlum Beyhan'ın Rusça aslından yaptığı çeviriyle okurlarla buluşuyor. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20.yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Üçlemenin bu son cildi... İlya Ehrenburg. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Paris Düşerken Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman 20.yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Üçlemenin bu son cildi İkinci... Açıklama : Paris Düserken, Firtina ve Dipten Gelen Dalga'dan olusan nehir roman, 20. yüzyilin en hareketli dönemini tüm taraflari ve çesitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Üçlemenin bu son cildi... İlya Ehrenburg tarafından kaleme alınan Dipten Gelen Dalga 1. Cilt kitabi pdf isimli 508 sayfadan oluşan kitap; KOR KİTAP yayınevinin 6/9/2019 Cuma tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile kitapcılardaki... Serinin Dipten Gelen Dalga ciltleri usta çevirmen Mazlum Beyhan'ın Rusça aslından yaptığı çeviriyle okurlarla buluşuyor. (Tanıtım Bülteninden). Hamur Tipi : 2. Hamur. Kitap : Dipten Gelen Dalga 1. Cilt, Yazar : İlya Ehrenburg, Yayınevi : Evrensel Basım Yayın - 9789756865880 - Fiyat: 17,68 TL. Dipten Gelen Dalga 1. Cilt. Size haber verelim. Dipten Gelen Dalga - Cilt 1. ISBN 13: 9789756865880. Publication Date: 2002. Üçlemenin bu son cildi, İkinci Dünya Savaşı sonrasında kurulan yeni dünyayı anlatıyor. Anasayfa » İlya Ehrenburg , Seriler , Yabancı Yazar » Dipten Gelen Dalga I. Cilt - Ilya Ehrenburg. Dipten Gelen Dalga I Cilt Ebook Tıkla İndir. 25.35 TL. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Üçlemenin bu son cildi... Dipten Gelen Da...