acem2019delhi.com

Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü 1 / Okulumuzda Hayat

Responsive image
Sence görgülü ve nazik olmak ne anlama geliyor? Peki ya doğru davranmak okulumuzu daha keyifli bir yer haline getirir mi? İşte tüm bu soruların yanıtlarını, altı arkadaşın kurduğu Görgü, Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü sayesinde öğreniyoruz. Serinin ilk kitabında, kulüp üyelerinden Saygı, okulda uyulması gereken kuralları ve başlattıkları Nezaket Kampanyası ile yanlış davranışların kısa sürede nasıl doğruya dönüştüğünü anlatıyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-15
DOSYA BOYUTU:
5,13
ISBN:
6050961829
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Banu Savu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü 1 / Okulumuzda Hayat PDF

Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü 1 / Okulumuzda Hayat harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Banu Savu. Okuyabilirsin Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü 1 / Okulumuzda Hayat sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e nazik olmak ne anlama geliyor? Peki ya doğru davranmak okulumuzu daha keyifli bir yer haline getirir mi? Banu Savu ... Okulumuzda Hayat 1 - Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü... ... . Sence görgülü ve nazik olmak ne anlama geliyor? Peki ya doğru davranmak okulumuzu daha keyifli bir yer haline getirir mi? Öncelikle eserin türünü belirtmek lazım. Hikaye kategorisinde yer alan Görgü Nezaket ve Doğru Sizlere başlangıç olarak Banu Savu tarafından yazılan eser için Görgü Nezaket ve Doğru Davranış... Peki ya doğru davranmak okulumuzu daha keyifli bir yer haline getirir mi? İşte tüm bu soruların yanıtların ... Okulumuzda Hayat 1 - Görgü Nezaket ve Doğru Davranış Kulübü ... ... Peki ya doğru davranmak okulumuzu daha keyifli bir yer haline getirir mi? İşte tüm bu soruların yanıtlarını altı arkadaşın kurduğu Görgü ...